Kolmapäev , 24 aprill 2024
Erakorralised uudised
christopher sardegna bSmKli4OTIY unsplash
www.minuaeg.com

9 märki, et oled kinni oma ellujäämisrežiimis

Olemine “ellujäämisrežiimis” viitab seisundile, kus olete pidevalt ärevil, saades iga päev hakkama ilma tõeliselt õitsemata või edasi liikumata. Siin on üheksa märki, mis võivad viidata sellele, et olete selles seisundis:

Pidev Ärevus: Tunnete pidevat muret või ärevust, justkui oleksite alati valmis millekski halvaks juhtuma.

Raskused Lõõgastumisega: Teil on raske lõõgastuda või puhata, ja isegi vaba aja tegevused tunduvad stressirohked või nauditamatud.

Uneprobleemid: Teil on raske uinuda või magada jääda, või teie uni ei tundu kosutav, võimalik, et pidevalt aktiivse mõtte tõttu.

Enesehoolduse Eiramine: Võite eirata põhilist enesehooldust, nagu korralik toitumine, treenimine või isikliku hügieeni hoidmine, sest olete liiga keskendunud iga päevaga toimetulekule.

Emotsionaalne Tundetus: Tunnete end oma emotsioonidest lahti ühendatuna või on raske täielikult kogeda rõõmu, kurbust või muid tundeid.

Igapäevaste Ülesannete Ülekoormus: Lihtsad ülesanded tunduvad üle jõu käivad ja igapäevaste kohustustega toimetulek on raske.

Lühiajaline Fookus: Olete võimeline keskenduma ainult vahetutele vajadustele ja väljakutsetele, ilma energiata või meelestatusega tulevikuks planeerida.

Füüsilised Sümptomid: Võite kogeda stressist tingitud füüsilisi sümptomeid, nagu peavalud, kõhuprobleemid või krooniline väsimus.

Sotsiaalne Tagasitõmbumine: On kalduvus end teistest isoleerida, kas sellepärast, et suhtlemine tundub liiga nõudlik või sellepärast, et tunnete, nagu teil ei oleks selleks energiat.

Nende märkide äratundmine on esimene samm ellujäämisrežiimist väljumise suunas. See hõlmab sageli aluseks olevate stressorite käsitlemist, lähedastelt või professionaalidelt toetuse otsimist ning aktiivset tööd enesehoolduse ja stressijuhtimise tehnikatega.

Loe teisi huvitavaid teemasi SIIT

Vaata ka:

juripaev.jpg

Täna on JÜRIPÄEV 23 aprill

Jüripäeva nimetus märgib kirikukalendris püha Jüri (Georgi) surmapäeva. Pühapiltidel sümboliseerib püha Jüri lohetapjana ristiusu võitu

ingel

Ingli sõnum teisipäevaks, 23. aprilliks 2024

Usalda oma intuitsiooni ja lase sellel sind juhtida. Täna on päev, mil sinu inglid eriti

error: Sisu on kaitstud!