Teisipäev , 23 aprill 2024
Erakorralised uudised
x iH1LcL9ZrQ8 unsplash
www.minuaeg.com

Suudlemise tervislikud kasud: 7 teaduspõhist fakti


Suudlus, mida sageli peetakse lihtsaks kiindumuse väljenduseks, pakub mitmeid tervisele kasulikke omadusi, mida toetab teadus. Siin on seitse viisi, kuidas suudlus võib oluliselt parandada teie tervist:

Tõstab Immuunsust: Suudlemine võib teid uute mikroobidega kokku viia, mis väikestes kogustes võib tegelikult teie immuunsüsteemi tugevdada.

Vähendab Stressi: See alandab kortisooli taset ja suurendab lõõgastust, aidates vähendada üldist stressi.

Parandab Suu Tervist: Suudlemise ajal toodetud lisasülje aitab lagundada suus olevat katku, vähendades potentsiaalselt kaariese ja igemehaiguste riski.

Suurendab Suhte Rahulolu: Suudlemine soodustab sidet ja intiimsustunde tekkimist, parandades suhte üldist kvaliteeti ja rahulolu.

Alandab Vererõhku: Suudlemise akt, eriti kirglik suudlemine, suurendab südame löögisagedust, mis omakorda aitab vererõhku alandada, laiendades veresooni.

Leevendab Valu: Suudlemine vabastab endorfiine, keha loomulikke valuvaigisteid, mis võivad aidata leevendada valu, sealhulgas peavalusid või menstruaalkrampe.

Parandab Meeleolu ja Vaimset Heaolu: Suudlemise ajal vabanevad oksütotsiin, serotoniin ja dopamiin võivad parandada teie meeleolu ja kaasa aidata õnnetunde ja heaolu tundele.

Nii et suudlus pole mitte ainult romantiline žest, vaid ka väike samm tervislikuma elu suunas!

Loe teisi huvitavaid teemasi SIIT

Vaata ka:

juripaev.jpg

Täna on JÜRIPÄEV 23 aprill

Jüripäeva nimetus märgib kirikukalendris püha Jüri (Georgi) surmapäeva. Pühapiltidel sümboliseerib püha Jüri lohetapjana ristiusu võitu

ingel

Ingli sõnum teisipäevaks, 23. aprilliks 2024

Usalda oma intuitsiooni ja lase sellel sind juhtida. Täna on päev, mil sinu inglid eriti

error: Sisu on kaitstud!