Erakorralised uudised
th anh 697396 unsplash 850x560 1

6 üliarmast asja, mida sinu uus partner teeb, mis peaksid sulle hirmu nahka ajama

6 üliarmast asja, mida sinu uus partner teeb, mis peaksid sulle hirmu nahka ajama.

Armudes tundub su uus poiss- või tüdruksõber täiesti täiuslik. Kõik, mida ta teeb, on vapustavalt armas, ja sa ei leiaks tema juures ühtegi viga, isegi kui väga püüaksid. Ole siiski ettevaatlik, sest vahel võivad need üliarmsad asjad olla tegelikult tohutud stopptuled. Kui märkad oma uue elu suurima armastuse juures mingit nendest kuuest harjumusest, peaksid kohe kabuhirmus põgenema.

1. Tema sotsiaalmeedia leheküljed kubisevad postitustest teie suhte kohta

Kas su uus kaaslane postitab suhtlusmeediasse absoluutselt kõigest, mis teie suhtes toimub? Muidugi võib sulle tunduda armas, et ta tahab kogu maailmale hüüda, kuivõrd ta sind armastab, aga tal võib olla ka varjatud põhjuseid.
Esiteks võib ta otsida teistelt (sõpradelt ja perelt) heakskiitu teie suhtele, mis ei ole kindlasti hea märk – ta peaks ise otsustama, kas sa talle meeldid või mitte. Teiseks võib ta püüda luua muljet täiuslikust elust, mille hulka kuulub loomulikult ka täiuslik suhe ja seepärast ei tea sa kunagi, kas ta armastus sinu vastu on ehtne või ainult osa sellest kuvandist. Ning kolmandaks, kui tal on nii lihtne jagada kõiki teie suhte üksikasju siis, kui kõik on hästi, siis kujuta ette, kui lihtsalt jagab ta kõiki üksikasju, kui midagi läheb halvasti.

2. Ta saadab sulle kogu aeg sõnumeid ja helistab alatasa

Algul on see meelitav, et ta ei suuda hetkegi sinuta olla. Ta mõtleb kogu aeg sinust ja tahab teada, kuidas sul läheb. Ajapikku muutub see tüütuks. Kus sa oled? Mida sa teed? Kellega sa oled? Millal sa koju tuled? See ei näita enam huvi, vaid pigem pidevalt kontrollimist, kus sa oled ja mida teed.
Isegi kui su kallim on tõeliselt huvitatud su käekäigust (ehkki, olgem ausad, näitavad pidevad sõnumid ja kõned pigem püüdu valitseda iga hetke su elust), hakkab ajapikku ka see tüütama. See on lihtsalt veidi lämmatav, kui pead kogu aeg võtma vastu ja vastama sellistele sõnumitele, nagu „Tere hommikust, kallis”, „Head ööd ja kauneid unenägusid” või „Mõtlen sinule”.

3. Ta loobub kõigist oma plaanidest ja tõrjub kõiki oma sõpru, et sinuga olla

Selle peale tunned end väga erilisena, kas pole? Keegi on valmis loobuma kõigist oma plaanidest ja isegi tühistab varem kokkulepitud kokkusaamised sõpradega, et ainult veidi aega sinuga olla. Pea siiski meeles, et sõbrad on igaühe elu väga tähtis osa ja kui keegi saab nii muretult hüljata oma sõbrad kellegi pärast, kellega alles kohtus, siis ei ole see kindlasti hea märk. Mis saab siis, kui su uue armastuse esimene sära hakkab hajuma ja ta kohtub kellegi eriti toredaga – kas ta lükkab siis sinu kõrvale, et temaga koos olla?
Pea meeles ka seda, et su elukaaslane võib eeldada, et sa teed sama tema pärast, mis viib ilmselt selleni, et olete mõlemad sõpradest ilma ja ainult kahekesi. Kas sa tõesti tahaksid seda?

4. Ta on seltskonnas kõige lahedam

Kõigile meeldib seltskonna naba – temaga on tore olla ja kunagi ei hakka igav. Lihtne on armuda kellessegi, keda kõik ümbritsevad imetlevad, ja teie suhte algus tundub nagu armastuslaulust võetud, aga pikapeale võid hakata kahetsema, et end temaga sidusid.
Laheda tegelasega on sageli (mitte alati!) seotud palju alkoholi, seksi ja pidusid. See on kindlasti tore, kui oled noor ja tahad nautida elu parimat aega, aga mitte eriti tore, kui saad veidi vanemaks ning tahaksid oma kodu ja pere luua. Peoloomad tahavad harva oma peret luua, kui see aeg käes, ja siis võib ta lahe iseloom tõsiseid probleeme tekitada.

5. Ta tellib sulle toitu, kui lähete välja sööma

Algul tunned end nagu filmis – küps, asjatundlik ja maailma näinud kaaslane tellib midagi, sest ta teab, et see hakkab sulle väga meeldima. Lõpuks on ta ju seal varem käinud ja teab, millest räägib. Aga kui mõtlema hakata, on see ka veidi solvav.
Küllap oled piisavalt vana, et ise endale toitu tellida, ja kindlasti tead juba, mida sa süüa tahad. See ei näita, et ta püüab sinu eest hoolitseda, vaid pigem sinu üle valitseda ja su arvamusi alavääristada. Seepärast ära lase tal end veenda, et ta teeb ainult midagi romantilist.

6. Ta osutab sulle teeneid, mida sa pole palunud

Kui keegi osutab meile teene, siis oleme tänulikud ja hindame kõrgelt seda head, mida ta tegi. See on täiesti loomulik, sest ta ju vastas meie abipalvele. Aga kui keegi osutab meile teene, mida me pole palunud, siis tunneme end samamoodi, sõltumata sellest, kas me seda teenet vajasime või mitte.

Palumata teenete osutamine on seega väga kaval ja manipuleeriv vahend, mida kasutatakse sageli kellegi tähelepanu tõmbamiseks ja et tekitada talle tunne, nagu ta võlgneks midagi sellele, kes teda „aitas”. Kui seda juhtub aeg-ajalt, siis püüab ta vast lihtsalt head teha, aga kui seda juhtub pidevalt, siis püüab ta pigem tõestada, et sa ei suuda kuidagi tema ja ta abita hakkama saada.

Vaata ka:

Tarokaart

Nädala Taroskoop: Esmaspäev, 27. mai 2024 – Pühapäev, 2. juuni 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill) Kaart: The Chariot (Ratsanik) Sõnum: Sul on sel nädalal

spring break 2019 2 1

Nädala Horoskoop: Esmaspäev 27.05-Pühapäev 2.06.2024

Jäär (21. märts – 19. aprill) Üldine: Nädal toob palju energiat ja entusiasmi. Oled täis