Neljapäev , 28 september 2023
Erakorralised uudised

5 tähemärki, kes ei sobi isaks ja 7, kes on isana suurepärased

Jäär
Jääral pole erilist isalikku instinkti, ta on alati võistlusvalmis ja peab olema kõiges esimene. Isaduse juures on aga isetus üks tähtsamaid omadusi, sellega on Jääral aga suuri raskusi.

Kaksikud


Kaksikutel on halb maine: nad pole eriti järjepidevad. Lapsed aga vajavad kindlaid piire ning turvatunnet, Kaksikud ei anna aga selles osas alati head eeskuju.

Sõnn
Sõnnid näitavad oma kangekaelset iseloomu ning ei ole valmis lastega kompromissidele minema. Samas peab aga lastel lubama vigu teha, see on ainus viis, kuidas nad kasvada saavad. Vanemluse juurde aga lõputu kangekaelsus hästi ei sobi.

Lõvi


Lõvid on ülbed ja laisad, nende omaduste lapsele edasi andmine võib tulevikus palju probleeme kaasa tuua. Ülbus võib jätta lapsed tähelepanuta ning nad lähevad seda mujalt otsima.

Skorpion
On teada, et Skorpionid peavad pikka viha – nad võivad olla ühel hetkel toredad ja järgmisel plahvatada. Lapse jaoks on aga stabiilsus – ka emotsionaalne stabiilsus – ülioluline. Kas Skorpion saab sellega hakkama?

Seevastu aga…

Neitsi


Neitsi on suurepärane lapsevanem – ta on lojaalne, lahke ja valmis palju vaeva nägema.

Ambur
Amburid on lahked ja isetud, samas aga piisavalt mõistlikud. Ta jõuab lastega alati mõistliku kompromissini, selle asemel et last mitte kuulata.

Kaljukits


Kaljukitsed on osavad oma aega ja suhteid manageerima. Nad on vastutustundlikud ning teavad hea ja kurja vahet. Suurepärased lapsevanemad.

Kalad
Kalad on armastavad, õrnad ja kunstimeelsed. Need on kõik suurepärased omadused, mis ühele lapsevanemale ära kuluvad.

Kaalud


Kaalud on altid koostööks ning nende head sotsiaalsed suhtlemisoskused muudavad lapse kasvatamise nende jaoks ülikergeks. Nad on õiglased ning see õpetab lastele, kuidas maailmas hakkama saada.

Vähk
Vähid on lojaalsed ja lapsed vajavad just vanemat, kellele saaks loota. Vähk on lapsevanem, kes toetab oma last kõiges.

Veevalaja


Veevalajad tahavad muuta maailma paremaks kohaks, et seda oma lastele pärandada. Nad näitavad head eeskuju ja tahavad, et nende lapsed kohtleks teisi nagu nad soovivad, et neid koheldaks.

Vaata ka:

jurisdiction 677940 1280 jpg

Tähtkuju kaalud: Mis teeb teid eriliseks?

Kaalud on sünnilt kunstnikud, tasakaalustajad ja suhtlemise võlurid. Kaalud on astroloogilises maailmas tuntud kui suurepärased …