Erakorralised uudised
numbrid

Vaimne maailm kõneleb sinuga läbi numbrite.

Kas oled tihti kella vaadates avastanud, et kell on 11.11 või ärkad öösiti üles kell 4.44? Need ei ole kokkusattumused. Uuri järgi, milliseid teateid sulle vaimumaailmast saadetakse!
Numbrikombinatsioonid (111, 222, 333, 444, 555, 666, 777, 888, 999, 000) on koodid, mis tähistavad dimensioonidevaheliste väravate e. valgusportaalide avanemist. See on justkui lukukood, mis avab dimensioonidevahelise värava ning võimalikuks saab viienda dimensiooni teadvuse (nt inglite) suhtlemine kolmandas dimensioonis viibiva teadvusega. Teiste sõnadega, toimub suhtlus kolmanda ning viienda dimensiooni vahel, vahendab Koduhaldjas.blogspot.fi.

Kui näed liiga sageli kindlaid numbreid, siis on need sõnumid inglitelt!

111…Energeetiline värav on sinu jaoks avatud. Vali oma mõtteid targalt sel ajal, kindlustades, et nad kattuvad su soovidega. See on märgiks, et teie jaoks on avanemas mõni uus võimalus. 111 on nagu ere välklambi sähvatus. Tähendab, et universum on jäädvustanud just teie selle hetke mõtted ning need hakkavad nüüd tegelikkuseks saama.

222… Teie värskelt külvatud ideed hakkavad peagi idanema. Hoolitsege nende eest, siis pistavad nad oma ninad mullast välja ja te saate kinnitust oma võimele luua midagi uut. Teisisõnu, ärge lahkuge viis minutit enne ime sündimist. Teie looming ilmutab end peagi, seepärast jätkake oma tublit tööd! Jätkake positiivset mõtlemist, kasutage enesesisendusi ehk afirmatsioone ning visualiseerimist.

333… ülestõusnud meistrid on teiega ning soovivad teada anda, et nende abi, armastus ning toetus on teie päralt. Kutsuge neid appi, eriti kui märkate numbrit 3 sisalduvaid kominatsioone.

444… inglid ümbritsevad teid, kinnitades, et armastavad ja aitavad teid. Pole vaja muretseda, inglid on teiega.

555… “Kinnitage turvavöö”, sest teil seisab ees suur muutus. Seda ei saa pidada ei positiivseks ega ka negatiivseks, sest muutumine on elu osa. Võimalik, et see muutus leiab aset vastusena teie palvetele, säilitage jätkuvalt sisemist rahu.

666… teie mõtted on hetkel tasakaalust väljas, kuna olete liialt keskendunud materiaalsele maailmale. Numbrijada 666 palub teil oma mõtteis leida tasakaal taeva ning maa vahel. Inglid paluvad teil keskenduda vaimsele ning teiste teenimisele, teades, et selle tulemusena saavad teie endi materiaalsed ja emotsionaalsed vajadused kaetud iseenesest.

777… inglid aplodeerivad teile – palju õnne, olete õigel teel! Jätkake samas vaimus ning teadke, et teie soov täitub. See on erakordselt positiivne märk ning tähendab, et oodata on veelgi enam imesid.

888… üks periood teie elus on lõppemas. See numbrijada annab märku, et on aeg end muutusteks valmis seada. Tähendab, et üks emotsionaalne, tööalane või mõne inimsuhtega seotud periood teie elus on lõpule jõudmas. Tunneli lõpus paistab valgus. Lisaks tähendab see: “Vili on küps. On aeg see koristada ning tulemust nautida”. Teisisõnu, ära viivita, tegutse, on aeg nautida oma töö vilju.

999… lõpetatus. Tähistab pikema perioodi lõppu kas teie isiklikus elus või globaalses mastaabis. Samuti on see sõnum valgusekandjale, kõigile neile, kes on võtnud enda peale ülesande tervendada maakera. Sõnum ütleb: “Hakake tööle, sest emake Maa vajab teie abi just nüüd ja praegu.”

000… see on meeldetuletus, et olete Jumalaga üks. Jumala armastus on alati teiega. Samuti tähendab see numbrijada, et mingi olukord on teinud oma arengus täisringi.

Vaata ka:

Blue Breaking News YouTube Channel Art

Sel suvel kandideeris SEB praktikaprogrammi Youth LAB 2374 noort

Sel suvel tähistas SEB juba seitsmendat aastat, mil alustas noorte praktikaprogramm Youth LAB, mis  pakub

Blue Breaking News YouTube Channel Art

Maksekeskus AS sai krediidivahendaja tegevusloa

Finantsinspektsioon andis esmaspäeval, 22. juulil Maksekeskus AS-le krediidivahendaja tegevusloa, mis annab ettevõttele õiguse vahendada tarbijale