Erakorralised uudised
euro

2 naist kaotasid liba politseile 22 100 eurot

Kelmused

7. detsembril alustati menetlus juhtimis, kus Mustamäel elavale 73-aastasele naisele helistas väidetavalt politseitöötaja ning täpselt tuvastamata asjaoludel paigaldas tema arvutisse programmi, mille abil kanti naise pangakontodelt edasi raha kogusummas 16 400 eurot.

7. detsembril alustati menetlus juhtumis, kus Põhja-Tallinnas elavale X-aastasele mehele helistati justkui politseist ja teatati, et tema nimele üritati vormistada laen. Siis suunati kõne justkui pangatöötajale, kes teatas, et laenutaotluse tühistamisega peab mees talle ütlema oma pangakardi andmed ja kinnitama teatud toimingud Smart-ID abil. Hiljem selgus, et tema kontolt tehti edasi makseid kogusummas 5700 eurot.

Loe ka: Kuidas kaitsa end kelmide eest: Ära kunagi jaga oma Smart-ID, Mobiili-ID ja PIN koode teistega ega siestada teiste inimeste palvel. Politsei, pangad ja ka teised asutused neid andemeid ei küsi mitte kunagi.

Kehalised väärkohtlemised

7. detsembril teatati, et Põhja-Tallinnas Toompuiesteel asuvas majas lõi 53-aastane mees oma elukaaslast. Mõlemad osapooled olid tugevas alkoholijoobes. Kiirabi toimetas naise haiglasse vigastusi fikseerima ja politseinikud pidasid mehe kinni.

7. detsembril teatati, et Lasnamäel J. Koorti tänaval korteris ründas 24-aastane alkoholijoobes naine teist naist. Mõlemad osapooled provotseerisid teineteist ebatsensuursete sõnadega.

Piiriturvalisus

7. detsembril viis Põhja prefektuuri ametnik läbi illegaalimenetluse 1969. aastal sündinud Türgi Vabariigi kodaniku suhtes, kes viibis Eestis alates ebaseaduslikult 17 päeva. Mehele koostati ettekirjutus Eestist lahkumiseks ja kohaldati kolmeks kuuks Schengeni sissesõidukeeld.    

7. detsembril viis Põhja prefektuuri ametnik läbi illegaalimenetluse 1972. aastal sündinud Suurbritannia ja Põhja-Iiri Ühendkuningriigi kodaniku suhtes, kes viibis Eestis ebaseaduslikult. Mehel koostati ettekirjutus Eestist lahkumiseks ja kohaldati üheks kuuks Schengeni sissesõidukeeld.

Politsei, Kelmus,

Vaata ka:

horoskoop armastus

Armastuse Horoskoop – Teisipäev 18 juuni 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill) Täna oled täis kirge ja energiat. Kui oled suhtes,

taroskoop minuaeg.com

Taroskoop: Teisipäev, 18. juuni 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill) Kaart: Sauade Äss Täna tõotab tulla energiline ja inspireeriv