Kolmapäev , 24 aprill 2024
Erakorralised uudised
Mustja koridori sein

Võru vallas Mustja külas põles elumaja esik

29. märtsil kell 7.44 teatati, et . Päästjate saabumise ajaks oli pererahvas majast kiirelt välunud ning uksed enda järel sulgenud, et tulekahju põlemiseks õhku juurde ei saaks. Leegid sumbusidki, kuid koridor oli paksu suitsu täis. Pääste suitsusukeldujad leidsid tulekolded, koridoris põlesid riided, esiku seina laudis ja seina vastas olev plastmassist kast, kus ehitusmaterjalid ja elektritööriistade akud. Põleng kustutati ligi kolmveerand tunniga, esik sai kuuma- ja suitsukahjustusi. Päästetöö juhi hinnangul sai tulekahju tõenäoliselt alguse kastis olnud elektritööriistade akude rikkest.

28. märtsil kell 14.15 kutsuti päästjad Kose alevikku Ülase tänavale kustutama põlema süüdatud prügilõket, kus erinevat olmeprügi ja ehitusmaterjale. Prügi süütaja selgitamiseks alustasid menetlust juba varem kohal olnud keskkonnaameti inspektorid. Päästjad hoiatavad, et pürgi lõkkes põletamine saastab meie ühist elukeskkonda ning on seadusega keelatud tegevus. Lõkkes tohib põletada ainult värvimata ja immutamata puitu, haljastusjäätmeid, paberit ja pappi.

Kose prugiloke
Võru vallas Mustja külas põles elumaja esik 3

Vaata ka:

minuaeg.com uudised

NB! Internetis müüdavad isetehtud sõidukite numbrimärgid on ebaseaduslikud

Transpordiametini on üha enam jõudnud infot liikluses olevatest sõidukitest, millel kasutatakse keelatud numbrimärke. Samuti on

minuaeg.com uudised

Tiibeti toetusrühm külastab ametlikul visiidil dalai-laamat

Riigikogu Tiibeti toetusühma delegatsioon kohtub Indias Dharhamsalas dalai-laama Tenzin Gyatso, Tiibeti eksiilvalitsuse ning tiibetlaste pagulaskogukonnaga. 

error: Sisu on kaitstud!