Erakorralised uudised
376722245 6399479169069 2854846744336338260 n
Autor/allikas: Vähiravifond "Kingitud Elu"/Sirje Vainamäe

Võitlus elu eest: Noor ema Sirje Vainamäe võitleb karmi maokasvajaga

Vähiravifond toetab noort ema Sirje Vainamäed, kes seisab silmitsi karmi maokasvaja diagnoosiga

Sirje Vainamäe, Tõrva noor pereema, on oma lühikese elu jooksul läbi elanud palju. Tal on armastav abikaasa ja kaks imearmast poega, vanuses 3 ja 6 aastat. Vähem kui kaks aastat tagasi avastati tal maokasvaja. Vaatamata rasketele aegadele on Vähiravifond Sirje ja tema pere kõrval, andes neile võimaluse keskenduda tõeliselt olulisele: oma perele ja lastele.

Raske Diagnoos

2021. aasta juulis diagnoositi Sirjel maokasvaja, misjärel läbis ta eduka operatsiooni. “See oli suur katsumus nii mulle kui minu perele, aga me ei andnud alla, lootsime imele ja võitlesime,” meenutab Sirje. Ta käis regulaarselt kontrollis iga nelja kuu tagant ja tundus, et elu liigub edasi. Paraku leiti 2022. aastal maksast uued kolded, ja diagnoos muutus veelgi tõsisemaks.

Elu pärast ebaõnnestunud operatsiooni

Hiljuti tehtud operatsioon ebaõnnestus. Arstid avastasid, et metastaase oli rohkem, kui algul arvati. “Tundsin, et minu terve maailm variseb kokku,” ütleb Sirje, kelle elu sellest ajast peale on olnud täis katsumusi, alates keemiaravi alustamisest suvel 2023 kuni viimaste pettumustvalmistavate uuringutulemusteni.

Pere ja lähedaste tugi

Kõige raskematel hetkedel on Sirje leidnud jõudu oma lastest. “Tänu neile tahan elada,” sõnab ta. Tema pere ja lähedaste tugi on aidanud tal jõuda läbi päevade, mis on täis masendust ja teadmatust.

Fondi olulisus ja üleskutse toetada

Fond toetab Sirjet nii kaua, kui vaja, aitamaks tal võidelda elu eest. Lähikuudel on Sirje raviks vaja üle 5000 euro. Kui ravi osutub edukaks, võivad kulud tulevikus veelgi suureneda. Kutsume üles kõiki annetama, et aidata noort naist sel raskel teekonnal. Annetuse tehes palume kasutada märksõna “Sirje raviks”.

Annetuste info:

Sirje raviks kulub lähikuudel üle 5000 euro, kuid lootuses, et ravi toimub hästi, on kulutused edaspidi suuremadki.
Kutsume kõiki üles noore naise toetuseks annetama, kasutades annetuse juures märksõna “Sirje raviks”.
Pangakontod ja pangalingid leiab siit:

Sirje sõnul ei ole ta kunagi alla andnud ja ei kavatse seda teha ka nüüd. “Ma tahan ELADA ja usun imedesse. Aitäh!” lõpetab ta oma kirja.

Toeta ja jaga – iga panus loeb.

 

allikas: Vähiravifond “Kingitud Elu”

Vaata ka:

tarokaart minuaeg.com 3

28.06.24 Vali üks kolmest tarokaardist ja saa teada, mida tänane päev sulle toob

Vali üks kolmest tarokaardist ja saa teada, mida tänane Esmaspäev 25.06.24 sulle toob. Tarokaardid on

Paeva sonum

Päeva Sõnum: Teisipäev 25 juuni 2024

Täna, 25. juunil 2024, on päev, mil avada oma süda ja meel uutele võimalustele. Inglid