Monday , 18 October 2021
couple gc103342f2 640

Võistlus armastuse väljendamiseks

Üks levinumaid suhteprobleeme, millega inimesed silmitsi seisavad on võistlus armastuse väljendamiseks tahtlikult ja sisukalt kellegi vastu. 

Peaaegu kõik tahavad näidata oma partnerile, et nad hoolivad. Kuid mõnikord ei tule see välja. Ometigi näevad paljud inimesed vaeva, et teha seda viisil, mis teistpoolt kõnetab ja paneb ta armuma. Ajalugu on näidanud, et partneri armastuse vastuvõtmine aitab teada saada, kuidas oma armastust ja hoolivust kõige paremini näidata.

Erinevad armastuse keeled on näiteks suulised sõnad, kiitmised või tunnustused. On inimesi, kes peavad just seda oma peamiseks armastusekeeleks. Sellised inimtüübid naudivad häid sõnu ja julgust. Neile meeldivad ka meeliülendavad tekstisõnumid ja komplimendid. Sellise kaaslase päeva saab armastuserikkaks muuta, tehes komplimente või juhtides tähelepanu sellele, mida ta hästi teeb.

Olulisel kohal paarisuhtes on kvaliteetaja veetmine. Kahel inimesel on vaja aega teineteiseks. See tähendab mobiiltelefoni maha panemist ja tahvelarvuti väljalülitamist, silmside loomist ja aktiivset kuulamist. Sellise armastuskeelega otsivad inimesed kvaliteeti kvantiteedi asemel.

Inimene tunneb end armastatuna ka füüsilise kiindumuse kaudu. Peale füüsilist puudutust tunnevad inimesed end hästi ja turvaliselt. Füüsilise kiindumuse alla kuulub ka käe hoidmine või päeva lõpus massaaži tegemine. Lisaks võib selliste inimtüüpidega kohtingu muuta täiuslikuks kaisutamine diivanil koos klaasi veini ja hea filmiga.

Osad inimesed tunnevad end armastatuna kingitusi saades. Kingituste tegemine on nende meelest armastuse ja kiindumuse sümbol. Nad hindavad mitte ainult kingitust ennast vaid ka aega ja vaeva, mida kingituste tegija sellesse panustas. Nad ei oota tingimata suuri ja kalleid kingitusi vaid neile loeb hoopis see, mis on kingituse taga.

Igale inimesele on oluline läheneda individuaalselt. Õpi oma kallimat tundma ja võta vastu kõik, mis tal pakkuda on.

Jaga

Vaata ka:

bedroom g13bf53337 640

Kas eraldi voodites magamine muudab suhte paremaks?

Eraldi voodites magamine tundub olevat miski, mida praktiseerivad vanapaarid või siis need armunud, kes on …