Virtuaalsed ajakapslid: Tädi Maalid ja Minuaeg.com’i avastamata aarded

Hei, Minuaeg.com‘i külastajad! Olete te kohanud neid erilisi olendeid, keda me armastavalt kutsume “Tädieks Maalideks”? Need on need ainulaadsed hinged, kes oma tohutu tarkuse ja elukogemusega jagavad meile teadmisi sellest, mis on vana ja mis mitte.

Kujutage ette: Minuaeg.com on postitus, mis paelub teie tähelepanu. Teie silmad säravad, huulile tekib naeratus… kuni äkki, järsku ilmub kommentaar: “See on vana uudis!” või “See on juba ammu teada!”. Jah, sest nagu me kõik teame, kui midagi on juba kord internetis olnud, peaks see igaveseks meie mällu sööbinud olema, eks?

Aga ärge muretsege, Tädi Maalid on siin, et meile meelde tuletada! Nad on nagu meie isiklikud interneti-arhiivijuhid, kes hoolitsevad selle eest, et me kunagi ei unustaks, mis on “vana”. Nad on nagu valvsad väravavahid, kes seisavad uute ja vanade uudiste vahel, kindlalt oma postil, valmis igal hetkel hüüdma: “See on juba vana!”

Ja muidugi, kui te julgete öelda: “Aga mina pole seda varem näinud,” või “See võib olla uus teistele,” siis valmistuge! Sest Tädi Maalid ei maga. Nad on alati valmis, klaviatuur käes, et teid harida sellest, kuidas internet töötab.

Nii et, kallid Minuaeg.com’i lugejad, järgmine kord, kui kohtate postitust, mis äkki teie jaoks ei ole nii uus, mäletage Tädie Maalide tarkuseterasid. Ja kui te ei ole huvitatud… siis lihtsalt kerige edasi. Sest, nagu Tädi Maalid meile meelde tuletavad, on alati midagi uut avastada – isegi kui see on “vana”.

Vaata ka:

banana peels 950x500 1

Ärge visake banaanikoori ära: 11 võimalust nende kasutamiseks

Avastage banaanikoorte 11 geniaalset kasutusvõimalust Möödas on päevad, mil visati banaanikoored lihtsalt prügikasti või kompostikasti.

paola chaaya eAkjzXCU0p0 unsplash

Minu Abort Päästis Mu Elu

Mõnikord viivad elu teed meid kohtadesse, mida me ei osanud oodata ega planeerida. Mõnikord seisame