Erakorralised uudised
fire 2388186 1280

Viimasel ajal saavad päästjad väljakutsed sündmustele mis võiksid olla olematud. Inimesed, kui te teete süüa, ärge jääge magama samal ajal!

11.09 kell 10.46 teavitati häirekeskust, et Mustamäel Männiliiva tänaval tossab tunnelis vana madrats. Nõmme päästjad sukeldusid suitsu täis tunnelisse ning kustutasid voodiaseme.

11.09 kell 16.38 said päästjad infot, et Mustamäel J. Sütiste teel nähakse üheksakorruselise kortermaja aknast valget suitsu. Nõmme päästjad leidsid õige korteri, said sinna sisse ning tuvastasid toidukõrbemise, mis oli likvideeritud enne nende jõudmist. Korter tuulutati, ent seal puudus suitsuandur.

VIDEO: Eesti TikTokkerit rünnati öösel tema enda kodus, peksti katki tema maja ja ähvardati ära tappa

Päästjad tuletavad meelde, et suitsuandur on Eestis kohustuslik juba alates 1. juulist 2009. Suitsuandur tuleks paigaldada magamistoa ees asuva toa, koridori või esiku lakke, sest seal avastab ta kõigist eluruumi osadest alguse saanud tulekahju ning hoiatab magajaid.

11.09 kell 17.33 teavitati häirekeskust, et Ämaris Lennu tänaval on kortermaja trepikoda suitsu ja kärsahaisu täis. Tubli teataja oli leidnud õige korteri, kust suitsu tuli ning oli ka korduvalt uksele koputanud. Paraku korteriomanik ust ei avanud. Seejärel teavitas ta oma naabreid ning kutsus neid majast lahkuma. Kohale jõudnud Paldiski päästjad said korterisse sisse ja leidsid eest toidukõrbemise. Päästjad nõustasid omanikku, kuidas ohutult süüa teha ja trepikoda tuulutati.

Vaata ka:

horoskoop

Horoskoop – Kolmapäev 28 veebruar 2024

Jäär (21. märts – 20. aprill) Tunned end väsinuna ja vajad puhkust. Võib tekkida romantiline

candles g6b8e1541a 640

Tartus veekeskuses toimunud õnnetuses hukkus meesterahvas

Reedel sai häirekeskus teate, et Tartu veekeskuses läks eakas mees uppumisohtu ja vajas elustamist. Täna

error: Sisu on kaitstud!