Pühapäev , 25 veebruar 2024
candles g6b8e1541a 640

Viie lapse Ema traagiline surm Soomes.

Soomes juhtus Lieksas traagiline liiklusõnnetus, kus raudteeülesõidul põrkasid kokku vedur ja kaubik. Kahetsusväärselt kaotas selles õnnetuses elu üks naine.

Õnnetusest sai häirekeskus teate Lieksa lõunaosas asuvas Lapalies piirkonnas. Politsei andmetel toimus kokkupõrge raudteeülesõidul Lapalientiel, kui kahe veduriga rong põrkas kokku raudteed ületanud kaubikuga.

Ajaleht Karjalainen teatab, et õnnetuses hukkus 32-aastane naine, viie alaealise lapse ema, kes oli ametilt hobuste kasvatusega tegelev ettevõtja.

Ohvri perekonna toetuseks on Pielisjärvi Hobusesõprade Seltsi eestvedamisel algatatud annetuste kogumine. Kogutud vahendid on mõeldud katma matusekulusid ja toetama lahkunu jäetud pere toimetulekut.

Mainitud raudteeülesõidukoht oli valveta, tähendades, et seal puudusid ohutushoiatused nagu tõkkepuud või hoiatustuled. Varustatud raudteeületuskohad annavad läheneva rongi eest märku tõkkepuude langetamise ja vilkurite süttimisega, mistõttu sellistes kohtades ei tohi ületust sooritada. Selles õnnetuses osalenud ülesõidukoht sellist hoiatust ei pakkunud.

Liikenneturva rõhutab, et raudteeületuskohtade turvalisel ületamisel lasub vastutus alati ülesõitjal endal.

Vaata ka:

armastushorokoopminuaeg.com

Armastuse horokoop – Laupäev 24 veebruar 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill)Täna on suurepärane päev armastuse väljendamiseks. Ole avatud ja aus

taroskoop minuaeg.com

Taroskoop – Laupäev 24 veebruar 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill)Kaart: Mõõkade KuningasTäna on aeg teritada oma mõistust ja keskenduda

error: Sisu on kaitstud!