Erakorralised uudised
TikTok

VIDEOD: Kadestage, TikToki Kuninganna Kaja võluvad päevad Egiptuses.

Ah, Kaja Reis, see kuulus Eesti TikToki staar, kes põrutab Egiptusesse, nagu oleks see teekond poodi piima järgi. Võite arvata, et seal päikese all on elu lust ja lillepidu, aga oh ei, selle glamuurse fassaadi taga on draamat rohkem kui keskmisel seebiooperil.

Kaja, see “lihtne naine”, kes eelistab sparat viinaga – jah, justkui Egiptuse kuumuses oleks see kõige otstarbekam jook! Ja õhtud? Need mööduvad tantsides ja lauldes, nagu oleks ta mõni rohutirts, kes on kogemata tantsukingad jalga saanud. Tema lauluhääl? Kujutage ette sada kajakat, kes teie kõrvade lähedal karjuvad – just selline on Kaja lauluhääl.

Ja need otseülekanded, kus ta jagab oma igapäevaelu draamat – kas keegi suudab neid kõiki jälgida? Ilmselt mitte. Kainsus? See sõna ei paista Egiptuses isegi sõnaraamatus olevat, eriti Kaja puhul, kes elab hotellis “kõik hinnas”.

Annetajad, need helded hinged, kes teda toetavad, näivad olevat rohkem huvitatud Kaja puhkuse rahastamisest kui lastekodulaste või koerte varjupaikade aitamisest. Ja tema riietus? Iga päev sama ämblikuvõrgu stiilis kleit, mis üritab meeleheitlikult taltsutada tema “lopsakamaid kumerusi”.

Kohutava staar Kajat tabas ootamatu astma, mis ilmnes just siis, kui tema toa kliimaseade rikki läks. Selle TikToki sensatsiooni elu muutus keeruliseks, kui tal tekkisid hingamisraskused. Ei, see polnud liigse alkoholi tarbimise tulemus, seda arvab ta ise. Õnneks on Kajatil vene keele oskus, mis aitab tal uues keskkonnas toime tulla. Sellest räägib lähemalt ka tema VIDEO nr. 2

Nüüd, kallid fännid, vaadake ise seda videot, mida me jagame. Võib-olla tunnete kadedust, võib-olla imestust, või äkki isegi soovite teda toetada. Leiate ta kindlasti TikTokist, sest kes suudaks eirata sellist kroonimata Eesti TikToki kuningannat? Soovime talle igatahes meeldivat puhkust – ja ärge unustage, et iga päev on seiklus Kaja Reisiga!

VIDEO 1

VIDEO 2

VIDEO 3

Loe ka: VIDOE! Värisege, Egiptus! Eesti TikToki kuulsus Kaja on saabunud.
Loe ka: VIDEO! TikToki staar Kaja, meediale armutu kui hommikupäike.

Vaata ka:

horoskoop numbrid

Tervise ja Heaolu Horoskoop – Laupäev 13. juuli 2024

Lõvi (23. juuli – 22. august) Sinu energiatase võib täna olla kõrgem kui tavaliselt. Kasuta

horoskoop minuaeg.com

Tähemärgid, kes on sunnitud tõele vastu astuma (heas või halvas) Laupäev 13. juuli 2024

Heas mõttes: Kaljukits – Kaljukitsed võivad leida end olukorrast, kus neil tuleb tunnistada oma saavutusi