Kolmapäev , 24 aprill 2024
Erakorralised uudised
TikTok

VIDOE! Värisege, Egiptus! Eesti TikToki kuulsus Kaja on saabunud.

Ah, Kaja Linkmann, see TikToki kroonimata kuninganna! Pärast pikka, kurnavat lendu, mis oleks isegi kõige karastunud reisija vinti keeranud, saabus meie sotsiaalmeedia staar Egiptusesse, täpsemalt Sham El Sheiki. Mis oli selle väsimuse põhjus? Eks ikka see legendaarne viin, mis tema näo särama pani nagu täiskuu talvisel ööl. Kaja ei lase end aga kergesti heidutada; nagu tõeline maailmakodanik, on tal fänne igas sadamalinnas, nagu igal austatud meremeheel oma pruudid.

Kaotamata aega, lendas Kaja oma pagasiga otse tuppa ja siis baarileti äärde, tellides endale kõige ahvatlevama joogi – Sprite’i viinaga. Eesti klassika! Kuid Egiptuse päikese all maitseb see kindlasti teisiti. Kaja ei piirdu aga vaid ühe mobiiliga; tal on lausa kaks, millega ta oma seiklusi live’is jagab. Kes teab, võib-olla on tal seal tagaruumis terve meeskond abis.

Kohtumine oma fännidega on alati emotsioonide virvarr – naer, pisarad ja muidugi mõni hea naps. Kaja teab, kuidas puhkust nautida, eriti kui hotell pakub “kõik hinnas” teenust. Mis oleks parem, kui veeta päevad Egiptuse kuumuses, basseini ääres lõõgastudes, saates kelmikaid noogutusi baarmenidele, kes talle värskendavaid jooke serveerivad?

Kaja lubab oma videotes isegi kedagi oma võludega põlvili suruda – loodetavasti jääb see vaid metafooriks, sest Egiptuse vanglas pole just parim koht puhkamiseks. Aga eks iga video toob uusi seiklusi. Meie soovime Kajale imelist puhkust ja loodame, et ta jagab meiega veel palju meeleolukaid kaadreid oma reisist!

Vaata ka:

juripaev.jpg

Täna on JÜRIPÄEV 23 aprill

Jüripäeva nimetus märgib kirikukalendris püha Jüri (Georgi) surmapäeva. Pühapiltidel sümboliseerib püha Jüri lohetapjana ristiusu võitu

ingel

Ingli sõnum teisipäevaks, 23. aprilliks 2024

Usalda oma intuitsiooni ja lase sellel sind juhtida. Täna on päev, mil sinu inglid eriti

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
error: Sisu on kaitstud!