Wednesday , 24 July 2024
Erakorralised uudised
endel feat 660x330 1

Kui ta postitas selle selfi Facebooki, polnud tal aimugi, et see aitab tuhandeid naisi üle maailma.

Simone Anderson pärineb Uus-Meremaalt ja armastab moodi. Aga ilus noor naine kannatab rasvumise all: kaaludes üle 169 kg, ei tunne ta end oma nahas mugavalt. 11. augustil 2014. andis ta endale ultimaatumi: on aeg kaalust alla võtta.

endel 1

Tänu trennile, tervislikule toitumisele ja mao klammerdamisele, võitles Simone end finišijooneni. Ta dokumenteeris Facebookis igat sammu unistuste figuuri poole. Kilode sulamisel kogunes kiiresti üle 65000 fänni. Tulemused vaevalt ühe aasta pärast on hingematvad: “Ma olen ametlikult pool sellest inimesest, kes olin 11 kuud tagasi!” kirjutab Simone. “169 kg pealt 83 kg peale, ma lihtsalt ei saa kirjeldada, mida see mulle tähendab!”

endel 2

Kuigi paljud peavad Simone’i inspiratsiooniallikaks kõigile teistele, kes kannatavad oma kaalu pärast, väidavad mõned, et enne ja pärast tehtud pildid on võltsid. “Ma ei usu, et see on sama isik – telefon peidab tema nägu. Inimesetele, kes nii kiiresti kaalust kaotavad, jääb tavaliselt väga palju üleliigset nahka. See kõhn daam ei saa kuidagi olla ülekaalulise naisega sama isik!” kirjutasid skeptikud tema seinale.

endel 3

Simone on šokeeritud. Aga ta on otsustanud näidata kõigile kui kõvasti ta töötas: “Ma ei tea, miks, kuid iga kommentaar, mis kutsus mind võltsiks ja valetajaks, tõesti häiris mind palju rohkem kui peaks. Ma arvan, et see on sellepärast, et pidin enne tundide viisi nutma ja mõtlema, kas jagada oma lugu onlines teistele näitamiseks. Kogu oma teekonna olen püüdnud olla nii aus … Nii et siin ma olen. Loodan, et see aitab kõiki “uskmatuid”! … Jah mul on lõtv nahk ja venitusarmid!”

endel 4

Milline vapper tegu! Simone vaigistas kõik tema kriitikud igaveseks. Ja tema avatus on andnud ka julgust paljudele teistele inimestele, kes kannatavad samade probleemidega pärast suures koguses kaalu langetamist. “See täiesti üllatas mind, kuidas paljud inimesed minu fotole reageerisid,” lisas ta õnnelikult tagasimõeldes. “Aga ma olen uhke, et mul oli söakust seda teha. Ja see on mõjutanud inimesi eri viisidel, mida ma ei oleks osanud kunagi ette kujutada!”

endel 5

Simone Anderson ei jõudnud mitte ainult vaid 11 kuuga oma unistuste kaaluni, aga näitas ka oma vapra pildiga kõigile, mida tegelikult tähendab kaotada nii palju kaalu – ja ta sai kõigist skeptikutest ja kriitikutest parima! Kui selle muutumise peale vajus sul ka lõug põrandani, siis jaga neid muljetavaldavaid pilte ka teistega.

Vaata ka:

Paeva sonum

Päeva Sõnum: Teisipäev 23 juuli 2024

Tere tulemast uude päeva! Täna on teisipäev ja suvi on täies hoos. Loodame, et leiad

90523589 2910115582368687 8203878982697877504 o

23.07.24 Ööpäeva liiklusinfo ja õnnetused

Eile 22.07.24 toimus 4 liiklusõnnetust, neist 3 tõukerattaga. Juhtimiselt kõrvaldati 9 alkoholi või narko tarvitamistunnustega