Esmaspäev , 4 märts 2024
Erakorralised uudised
tonu aigro

VIDEO! Tõnu Aigro Šokeeris Elva vallavolikogu: Ähvardus lõuahaagiga käivitas tormi

6 Novembril kogunes Elva vallavolikogu oma tavapärasele istungile, kuid keegi ei osanud ette näha, milline draama hakkab lahti rulluma. Sündmuste käik võttis Hollywoodi filmi väärilise pöörde, millest kõneleb nüüd kogu linn. Juhtunu kohta levib Elva Facebooki grupis videoklipp, mis on kui kohaliku poliitika põneviku tippstseen.

  Postituses on toodud välja järgmine mõtlemapanev küsimus: „Kas Elva volikogu on muutunud seebikaks? Arutelud Elva koolide vägivallajuhtumite üle on varasemalt olnud tulised, kuid see, mis juhtus sel korral, viis asjad uuele tasemele. Kuidas on võimalik jõuda lahendusteni, kui volikogu liikmed omavahel tülitsevad?“

  Draama haripunkt saabus siis, kui volikogu liige Tõnu Aigro, saades sõna, suunas oma vihase tiradi Meelis Karro poole. Aigro ähvardav sõnavõtt – „Kuule, Meelis, selliste jaburuste peale… võid endale korraliku lõuahaagi saada!“ – sai saali naerust kajama panevaks lööklausiks. See hetk oli nii absurdne, et mõned volinikud ei suutnudki naeru tagasi hoida.

  See intsident Elva vallavolikogus tõstatab küsimusi nii kohaliku poliitika küpsuse kui ka volikogu liikmete vaheliste suhete kohta. Kogukond ootab nüüd vastuseid ja kindlasti ka volikogu sisemist enesevaatlust.

  Vaata ka:

  horoskoop minuaeg.com 2

  5 imelise horoskoobiga sodiaagimärki pühapäeval 2. märtsil 2024

  1. Jäärad: Täna on teie päev särada! Tunnete end energilisena, enesekindlana ja valmis vallutama maailma.

  armastushorokoopminuaeg.com

  Armastuse horoskoop – Pühapäev 3. märts 2024

  Jäär: Täna on hea päev oma partneriga ausateks ja avatud vestlusteks. Võid tunda end eriti

  error: Sisu on kaitstud!