Sunday , 23 January 2022
bear gda7774f0b 640

Venemaa poksija tappis karu

Venemaa poksija Ilja Medvedev sattus kalastusretkel karu rünnaku alla. 23-aastane poksija oli koos kahe mehega Tjumeni regioonis Irtõši jõel kalastusretkel, kui ootamatult ründas neid karu.

Kolm meest sattus rünnaku alla tagasiteel laagripaika. 48-aastane Vjatšeslav Dudnik sai rünnaku järel surma. Medvedev asus aga karuga võitlema. Väidetavalt proovis poksija esmalt karu tulirelvast lasta, kuid karu lõi mehel relva käest. Seejärel haaras Medvedev noa ja tappis sellega karu.

Medvedev sai ka ise tõsiseid vigastusi ning kolmas kalamees Deniss Tšebotar toimetas poksija lähedal asuvasse haiglssse. Praegu viibib ta haiglas kunstlikus koomas. Medvedevi treeneri Dmitri Kosenko sõnul ei ole tema hoolealuse elu siiski ohus, kirjutab Inside the Games.

Rahvusvahelise Amatöörpoksi Liidu AIBA president Umar Kremlev teatas uudisteagentuurile TASS, et nad tasuvad koos Venemaa Poksiliiduga Medvedevi haiglaarved ja hilisema ravi.

2019. aastal võitis Medvedev Venemaa armeesportlaste meistrivõistlustel kuni 64 kg kaaluvate meeste konkurentsis kudlemdali.

„Oleme olnud juba Ilja perekonnaga ühenduses. Oleme avaldanud neile igakülgset toetust. Ta näitas keerulises olukorras tõelist võitlejahinge. Loodam, et ta paraneb kiiresti,” sõnas Kremlev.

 

Artikkel on koostatud Delfi.ee poolt

Jaga

Vaata ka:

Sander Leppnurm

Tõesielusaatest «Armastuse malev» tuntuks saanud Sander Leppnurm sattus avariisse.

Tõesielusaatest «Armastuse malev» tuntuks saanud driftikunn Sander Leppnurm jagab ühismeedias, et sattus avariisse. Saatest võidetud rahaga remonditud …

JYSK

Tarbijakaitseamet: JYSK veebipoes toimuvad kummalised hinnamuutused.

Sisustus- ja mööblikaupluse JYSK veebipoes toimuvad kummalised hinnamuutused. Tarbijakaitseamet kinnitab, et neile on ka varasemalt ettevõtte ebaausate …

83098745 136590864704593 7382531267673579511 o

KOHUTAV: Naisterahvas hüppas jääauku ja jäi kadunuks. VIDEO.

Venemaal Leningradi oblastis hüppas 40-aastane naine oma laste ja abikaasa nähes jääauku ja jäi pärast …

saksmaa 1

Saksamaa ei luba Eestil Ukrainasse haubitsaid saata

Saksamaa ei luba oma NATO-liitlasel Eestil saata Ukrainasse haubitsaid, mis 1990. aastatel müüdi Saksamaalt Soome …