venemaa

Vene telesaates kutsuti üles Balti riike vallutama

Vene riikliku telekanali Rossija-1 saates, mida juhtis propagandist Vladimir Solovjov esitati üleskutse vallutada ära Balti riigid.

Saate külaline, Vene politoloog ja Moskva Riikliku Ülikooli Televisioonikõrgkooli dekaan professor Vitali Tretjakov teatas, et Venemaa peab vallutama Eesti, Läti ja Leedu, kui need esitatud nõudmistele ei allu.

„Peame Balti riikidele selgeks tegema: teie riikides, kuna see on meie läbipääs vähemalt Läänemerele, peavad olema valitsused, kus on esindatud Venemaa kodanikud. Lätis, Leedus vähem, ja Eestis,“ teatas Tretjakov ja lisas, et Venemaa peab esitama Balti riikidele ultimaatumi.

„Nendele riikidele, nende juhtkonnale – või kes kurat teab, kes nende taga seisab – tuleb esitada poliitilised tingimused, et nad teaksid, et peavad igal juhul tegema nii, nagu meie neile ütlesime! Vastasel juhul tuleb nad ära vallutada,“ teatas stuudiokülaline.

Eestinen.fi

Vaata ka:

AnxietyNew Share

3 Väikest Erinevust Tervisliku ja Ebatervisliku Ärevuse Vahel

Ärevus on loomulik ja sageli kasulik reaktsioon stressirohketele olukordadele, kuid see võib muutuda probleemiks, kui

Ukraina

Välisministeerium eraldab Ukraina humanitaarabiks ligi 660 000 eurot

Välisministeerium eraldab 656 447 eurot Ukraina humanitaarabiks. Abi on mõeldud eeskätt rindeäärsete piirkondade ja sealsete