laps

Veebruarikuu populaarseimad lastenimed olid SputNikolai ja Astra-Seeneke

Eesti laste nimetrendides on toimunud uuel aastal väga suur muutus. Kui veel detsembris olid populaarsemad Martin ja Sofia, siis jaanuaris-veebruaris on need langenud tahapoole ja nimede edetabelis on uued liidrid.

 

Statistikaamet, kes ei anna tavaliselt hinnanguid lastele antud nimede osas, andis seekord teada, et toimuv on ikka täiesti üle mõistuse.

Ühiskonnas toimuv peegeldub laste nimedes

Kui veel alles hiljuti oli populaarseim poiste nimi Martin, siis veebruaris on selleks SputNikolai ja PfizErki. Neile järgnesid Koroona-Kalle ja Pande-Emil.

 

 

Tüdrukute poole pealt oli pilt veelgi kirjum. Kui alles eelmistel kuudel olid populaarseimad nimed Sofia ja Elisabeth, siis veebruaris olid populaarsemad eesnimed tüdrukutele Astra-Seeneke,  Pandee-Mia ning ModErna-Liisu. Neile järgnesid Cäthlyn-Covid, Kovi-Diana ja Koroberta-Ann.

 

Loe edasi SIIT

Allikas. lugejakiri.ee

Vaata ka:

horoskoop

Horoskoop: Reede 24 mai 2024

Jäär Täna keskendutakse perele ja emotsionaalsele heaolule. Hea aeg laadimiseks läbi lähedastega suhtlemise. Suhtlemine on

Blue Breaking News YouTube Channel Art

Riigisisestel lennuliinidel tõusevad juunist piletihinnadRegionaalminister Piret Hartman saatis kooskõlastusele määruse eelnõu, mille alusel tõusevad juunist lennuliinidel piletihinnad.

„Piletihindu tõstetakse, kuna kehtivad piletihinnad ei vasta teenuse pakkumise tegelikele kuludele ning on võrreldes bussi-