Sunday , 23 January 2022
Väo liiklussõlm 1024x576 1

Väo liiklussõlm on liiklejatele avatud

Peterburi teed, Narva maanteed, Tallinna ringteed ja Laagna teed ühendava Väo eritasandilise liiklussõlme ehitustööd on põhimahus valminud ning sõlm on liiklejatele avatud.

Rajatud on neli 2+2 sõidurajaga maantee viadukti, millega Tallinn – Narva maantee on viidud üle selle alla rajatud ringristmiku. Ehituse käigus uuendati Tallinna ringteed 600 m ulatuses ja Rahu teed 800 m ulatuses. Lisaks neljarealistele teelõikudele rajati neli jalgtee tunnelit, jalgratta- ja jalgtee võrgustik, müratõkkeseinad ja bussipeatused. Liiklussõlme kaguküljele ehitati veo-, matka- ja sõiduautode parklad ning parklate ja perspektiivse tankla juurdepääsutee.

Liiklussõlm on tänaseks kogu ulatuses avatud liiklejatele, kuid seoses mõningate materjalide tarneraskustega paigaldatakse veel üksikuid põrkepiirde osi ja seadistatakse muutteabega liiklusmärke ning infotabloosid. Sobivate ilmastikuolude saabumisel viimistletakse rajatud haljastus ja viiakse lõpuni teekatte markeerimistööd.

Tallinna – Narva maantee kilomeetritel 9 – 10,4 asuva liiklussõlme ehitustöödega alustati 2020. aasta kevadel. Liiklussõlme peaprojekteerija on AS K-Projekt. Ehitustööde peatöövõtja Nordecon AS ja omanikujärelevalvet teostas P.P Ehitusjärelevalve OÜ.

Ehitustööde maksumus on 19 miljonit eurot, millest 85% rahastab Euroopa Liidu Ühtekuuluvusfond.

Jaga

Vaata ka:

lorts

ILM: Esmaspäev 24.01 – Sajab vähest lörtsi ja vihma, õhutemperatuur on -4..+4°C.

Öösel – Enamasti pilves olulise sajuta ilm, hommikul sajuvõimalus suureneb. Kohati tekib udu, on jäiteoht! …

Sander Leppnurm

Tõesielusaatest «Armastuse malev» tuntuks saanud Sander Leppnurm sattus avariisse.

Tõesielusaatest «Armastuse malev» tuntuks saanud driftikunn Sander Leppnurm jagab ühismeedias, et sattus avariisse. Saatest võidetud rahaga remonditud …

JYSK

Tarbijakaitseamet: JYSK veebipoes toimuvad kummalised hinnamuutused.

Sisustus- ja mööblikaupluse JYSK veebipoes toimuvad kummalised hinnamuutused. Tarbijakaitseamet kinnitab, et neile on ka varasemalt ettevõtte ebaausate …

83098745 136590864704593 7382531267673579511 o

KOHUTAV: Naisterahvas hüppas jääauku ja jäi kadunuks. VIDEO.

Venemaal Leningradi oblastis hüppas 40-aastane naine oma laste ja abikaasa nähes jääauku ja jäi pärast …