Esmaspäev , 22 aprill 2024
Erakorralised uudised
Screenshot 2021 11 01 at 10.43.42

Vanalinna kavandatakse eralasteaeda

„Soovime leida koostööpartneri, kes hoone renoveeriks ja ruumid lastehoiuteenuse osutamise tingimustele vastavaiks kohandaks,“ ütles linnaosa vanem Monika Haukanõmm. „Riigihanke õnnestumise korral hakatakse neis ruumides lastehoiu või lasteaia teenust osutama juba 2024. aasta hakul. Sel eesmärgil soovime sõlmida valdkonnas kogenud tegijaga kümneaastase kontsessioonilepingu. Pakkumuste esitamise tähtaeg on 6. detsember 2021.“

Tallinna Kesklinna Valitsus soovib anda Aia tn 13 / Uus tn 16 hoone kasutusse lastehoiuteenuse osutamiseks.

Tallinna linna omandis oleva Aia tn 13 // Uus tn 16 asuva hoone üldpind on 321,7 m2. Kontsessioonitasu alghind ilma käibemaksuta on 1,28 eurot ruutmeetri kohta kuus, sellele lisanduvad kõik äriruumi kasutamisega seotud kõrvalkulud, maksud ja koormised. Kontsessioonitasu hakatakse arvestama 2 aasta möödumisel lepingu sõlmimisest. Peale seda suureneb kontsessioonitasu iga aasta jaanuaris 2%.

Hoone antakse kõrgeima üürihinna pakkunud isiku kasutusse ning kontsessionäär peab ruumides teostama vajalikud rekonstrueerimistööd, et ruume oleks võimalik kasutada vähemalt 50 lapsele lastehoiu / lasteaia teenuseks kasutada. Hoone renoveerimise kulud kannab kontsessionäär.Äriruumide kasutusse võtjal peab olema eelnev kogemus lasteaia- või lastehoiuteenuse osutamiseks ning äriruume allüürile andmine on keelatud.

Kontsessionäär peab lõpetama hoone ehitustööd ja vormistama kasutusloa hiljemalt kahe aasta jooksul arvates kontsessioonilepingu sõlmimisest. Kontsessionäär juhindub hoone remontimisel ja restaureerimisel hoonele seatud muinsuskaitse eritingimustest ja Strucoprojekt OÜ koostatud Aia tn 13 // Uus tn 16 hoone kandekonstruktsioonide ja pinnase parendamise tööprojektist.

Vaata ka:

minuaeg.com uudised

USA pangad kaasasid nädalaga ligi 20 miljardit dollarit

Möödunud nädalal leidis aset mitmeid võlakirjade oksjoneid, kus suurimat mahtu olid kaasamas USA suurpangad. Kõige

F Politsei 2

PPA tunnustas 25 ja 30 aastat abipolitseinikuna tegutsenud vabatahtlikke

Laupäeval, 20. aprillil tunnustas Politsei- ja Piirivalveamet Tartus Eesti Rahva Muuseumis abipolitseinikke, kes panustanud vabatahtlikuna

error: Sisu on kaitstud!