Huvitavat

Valguse Inglid: Tänane sõnum reede 29 aprill

Pinnale kerkib konkurents. Väga tugev liikumine on täna just meesenergial. Omavahel seisavad silmitsi radikaalne, kaalutletud mõtlemine ning konkreetne asjade selgitamine ja materiaalne kasv kõrgematesse sfääridesse.
Seega tänane päev on eelkõige kõigile neile soodne, kes juhivad mingisuguseid ettevõtteid või projekte. Teie täna võite murda läbi kivimüüride, leida lahendusi, mida enne pole osanud näha ning seilata üle kõrgete energiate seitsme sadama poole.

Meesjuhtide vahel võib aga tekkida konkurents ja teineteisele oma võimete tõhus tõestamine.
Tänane energia toetab õppimist, arengut, koostööd, meisterlikkust, edu, austust ja tähelepanu.

Pikaajalised pingutused kannavad vilja ja oodata on tunnustust tehtud töö eest. Kahjuks ei saa lubada endale puhkust, uued väljakutsed on juba ootel.
Täna tehtud valikutel on pikaajaline mõju. Päev sobib ideaalselt uute projektide alustamiseks ja selle käigus uute praktiliste oskuste omandamiseks.

Energiates ilmutab end ka koostöö. Suhted teistega on ladusad ja koos, ühise eesmärgi nimel, pingutamine võivad täna laabuda paremini, kui varem. Tunnustage kaaslasi enda kõrval. Pakkuge ja küsige vajadusel abi.
Kui olete mures oma tervise pärast, siis täna on õige päev tegutsemiseks. Ükskõik, kas probleem on vaimne või füüsiline, ärge jätke end üksi. Koostöö spetsialistidega või südamest südamesse vestlus oma kalli sõbraga võib tuua tunduvalt parema tulemuse.

Just täna on ideaalne päev kasutada oma andeid, oskusi ja meisterlikkust millegi imelise ja praktilise loomiseks.

Loe ka:  Valguse Inglid – Mida toob maikuu ?

Valgust ja armastust,

Ruth – Valguse Inglid

Külasta ka:  https://inglitepood.ee/

Jaga
Back to top button