Huvitavat

Valguse Inglid – Mida toob maikuu ?

Maikuu toob paljude inimeste jaoks suuri muutusi. Paljud otsustavad oma senisest paiksest keskkonnast lahkuda ning teha oma elus senise eluga radikaalne muutus. Muutuvad nii suhted, elukohad, kui ka ametikohad. Paljud võivad tunda, et on jõudnud punkti, kus oleks vaja muuta midagi, mis on neid seni häirinud, nüüd radikaalselt. Kuid midagi ei tehta vastumeelselt. Kõik otsused ja muutused, mis vastu võetakse, on sinu enda sisemise koostöö kokkulepe iseendaga. Seega sa võid nende otsustega rahule jääda ning üldiselt on need sinu enda otsused. Seega mingit hirmu energiat siin selle taga ei ole. Pigem on see liikumine uue ja parema elu suunas.

Kohati võite tunda ennast nostalgiliselt ja vaatate justkui tagasi oma minevikku. Olete emotsionaalsem ning analüüsite rohkem iseenda elu ja selle kulgemist. Võib isegi, et see muutus, mis teid ees ootab, on keeruline või tunnete raskust, aga tegelikult tuleviku valgus juba paistab ja uued algused tahavad kiirelt tulla. Sellepärast on aeg õppida kiiremini lasta minevikul minna kui tahad edasi liikuda. Kuigi sa vaatad täna rohkem tagasi kui edasi, siis ikkagi oled sa edasiliikumises. Varsti segadus ja emotsionaalsus taandub ning saabub rahu.
Mai kuus mõtlete te aga rohkem selge peaga ja kasutate oma mõistust. Lahenduse leiavad ammused probleemid ja mõistatused. Olete väga erk ja lahendustele orienteeritud. Võtate vastu kindlaid ja tähendusrikkaid otsuseid, näete võimalusi.

Palju on ka reisimist, ringi liikumist, ka väljaspoole Eestit.
TÖÖ – Tööalaselt liiguvad energiad paremini mai kuus just naistel. Naised suudavad toestada uusi plaane ning näha uusi lahendusi, mis panevad nad tööalaselt rohkem edasi liikuma. Need mõjutused on kindlasti kõigil (ka meestel), kui eelkõige naisenergiatel. Tuleb palju suhtlemist ning tööalaselt on päris kiired ajad. Kohustused justkui kuhjuvad, kuid neid võetakse vastu pigem tänulikkusega. Samas on oht kohtuda ka inimestega, kellel on rohkem mängus omakasu ning võivad oma soovide teostamiseks kasutada tööalaselt rohkem manipulatsiooni. Kõiksuguste lepingute sõlmimised tuleks hoolikalt enne läbi vaadata ja lugeda. Suur oht on langeda mingi pettuse ohvriks.

Need, kes muutuvad emotsionaalseks ning on kannatamatud võivad teha enda jaoks ebasootsaid otsuseid ja valikuid, mida hiljem kahetsetakse, seega peaks kindlasti vaatama üle oma mõtted ja tunded, kas need on sinu kontrolli all ning kas igal hetkel peaks oma emotsioonidele toetuma või ei.

RAHA – Rahaliselt on tulemas pigem väga väga hea kuu. Saabub palju häid võimalusi oma sissetuleku kasvatamiseks. Eriti nende jaoks, kes on mingi projekti või ettevõtmise jaoks juba pikemat aega panustanud ja vaeva näinud. Oodata on isegi täiesti ootamatuid rahalisi saabumisi. Soodustatud on ka õnne mängud. Kuu lõpp võib tuua soodsaid pakkumisi või ettepanekuid, mis aitavad sulle tuua lisaraha. Ehk need, kes vähegi tahavad, leiavad võimaluse teenimiseks. Nii hea energiaga rahakuud pole ammu olnud. Küll aga raha tuleb ka minevikust – vanad võlad tasutakse. Sinu seisund oleneb, kas andsid võlgu või said võlgu.

SUHTED – Maikuu saab olema väga soodne kuu just rasestumiseks. Ka paarid, kellel ei ole õnnestunud rasestuda pikemat aega, võivad saada nüüd selleks võimaluse just mais. Pinnale tuleb ka allasurutud armastus või tunded, mida ei ole tahetud näha. Läbi suure võitluse jõuab see oma õigesse energiasse ning need, kes ei ole mingi põhjusel suutnud seni oma tundeid avaldada või välja näidata, teevad seda nüüd, mais. Eriti domineeriv on just mees energia suhete tugevdamisel ning edasi viimisel.

Valgust ja armastust,

Ruth – Valguse Inglid

Külasta ka:  https://inglitepood.ee/

Jaga
Back to top button