close up man trying break into car

Valga linnas on suurenenud autode vargused

PPA Lõuna prefektuur jagab sotsiaalmeedias, et politsei on septembrikuus saanud mitu teadet Valga linnas ärandatud sõidukitest. Kõiki neid juhtumeid ühendab lukustamata auto ja sõidukisse jäetud võtmed.

Kuu alguses ärandati Valgas Metsa tänavalt kaks sõidukit, millest ühega sõideti vastu väravat ja teisega kruusahunnikusse. Sel nädalal sai politsei veel kolm teadet ärandatud sõidukite kohta.

Esmaspäeval laekus politseile info, et Valgas Tehnika tänaval on bussipeatuse taga põõsas Volkswagen, kust pealtnägija sõnul jooksid välja kolm noormeest.

Teisipäeval sõideti Valgas ärandatud Citröeniga üle äärekivi ja vastu põõsast ning kahjustati kõrval seisnud BMWd. Eile, 29. septembril teatati taas, et Valgas on Roheliselt tänavalt varastatud sõiduk. Politseinikud reageerisid teatele ja leidsid autost kaks alaealist.

Politsei- ja Piirivalveamet palub auto omanikel uksed alati pärast sõitu lukustada ja mitte jätta võtmeid autosse. Lukustamata sõiduk, kus on ka võtmed sees, võib kergelt sattuda varaste kätte. Samuti võivad lapsed proovida autoga lõbusõitu teha ja panna seeläbi ohtu nii iseennast kui teisi inimesi.

Allikas: PPA Lõuna prefektuur Facebooki leht

Vaata ka:

horoskoop

Horoskoop – Teisipäev 28 mai 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill): Täna on hea päev, et alustada uusi projekte või

euroopa liit

Komisjonid keskenduvad avalikul istungil Eesti huvidele Euroopa Liidu järgmises eelarves

Riigikogu Euroopa Liidu asjade komisjon ja rahanduskomisjon arutavad täna kell 13.30 algaval avalikul istungil, millised