Erakorralised uudised
Cityflash

TÄIENDATUD: Meelis Eskola (DJ Cityflash) mõisteti vägistamissüüdistuses õigeks

Täiendus 2.11.2023


Muusikaprodutsent ja DJ Meelis Eskola, tuntud kui Cityflash (41), mõisteti vägistamissüüdistuses õigeks. Kohus leidis, et süüdistus ei vastanud kuriteo tunnustele, kuna ei esinenud vägivalda ega ohvri abitusseisundit. Seetõttu hüvitatakse Eskolale riigilt tema õigusabikulud, samuti kannatanu õigusabikulud, ent kannatanu tsiviilhagi jäi läbi vaatamata.

Kohtuprotsess toimus kinniste uste taga, et kaitsta kannatanu eraelu. Otsus pole veel lõplik. Eskola, kes on laialt tuntud kui Cityflash, eitas kohtus süüd.

17.05.2023 – Pärnu maakohus hakkab arutama muusikaprodutsendile ja DJ-le Meelis Eskolale ehk Cityflashile esitatud vägistamissüüdistust.

Kohus arutab asja üldmenetluses ja Meelis Eskola (40) pole ennast süüdi tunnistanud. „Kuna eelistungil arutatakse ühe küsimusena ka seda, kas kohus peab kriminaalasja arutamise kuulutama kinniseks või mitte, siis praegu prokuratuur süüdistust kuriteokoosseisust tulenevalt täpsemalt ei ava,“ sõnas prokuratuuri avalike suhete nõunik Lisanna Männilaan Õhtulehele. Vägistamise paragrahvi alusel kohtus süüdimõistmise korral võib Eskolat oodata ka reaalne vangistus.

Meelis Eskola on muusikaprodutsent ja diskor, kes on avalikkusele tuntud kui DJ Cityflash. Viimase aja tuntumateks koostööd on produtsendil toimunud noorte lauljannade Laura-Ly ja Hanna-Sandraga. Viimane sõnab sotsiaalmeedias: „Ma ei ole kursis selle juhtumi täpsete asjaoludega. Küll aga on nüüdseks meie koostöö lõppenud ja juba kuid pole me enam igapäevases kontaktis. Meelis Eskola pole mitte kunagi minu jaoks ohtu kujutanud ega mind füüsiliselt väärkohelnud.“ Meelis Eskolat pole õnnestunud kommentaariks tabada.

ohtuleht.ee

Vaata ka:

horoskoop

Horoskoop – Teisipäev 18 juuni 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill) Täna oled täis energiat ja valmis võtma vastu uusi

Blue Breaking News YouTube Channel Art

Reformierakond Arutab Uue Juhi Võimalusi: Hanno Pevkur ja Kristen Michal esiplaanil

Reformierakonna fraktsiooni liikmed Vilja Toomast ja Liina Kersna kinnitasid, et erakonnas kaalutakse võimalike uute juhtidena