minuaeg.com uudised
www.minuaeg.com

Väga Õige Tegu! Prisma klienditeenindaja purustas telefoni, millest klient teda filmis, poes ei tohi filmida.

Sündmuste jada, mis leidis aset Tallinna Sikupilli Prismas, kulmineerus sellega, et müüja võttis kliendi telefoni ja viskas selle maha, purustades. Kauplus tunnistab juhtunut ja esitab oma versiooni.

Facebookis postitab Sikupilli Prismat külastanud Toomas, et segaduse alguspunktiks oli iseteeninduskassa, mis ei suutnud toidupakendi triipkoodi lugeda, sundides müüjat appi tulema. “Kuid ta skannis vale koodi ning kui sellele tähelepanu juhtisin, kuulsin karmi noomitust: ‘Ära tule mind õpetama!'” kirjeldab Toomas. “Pärast minu vastukäiku lendas mu toit kassa tagaseina poole. Kohalolnud inimesed vaatasid šokeeritult. Sain vaikuses teise töötaja abiga oma ostud tehtud, kuid mõtlesin, et Prisma peaks sellisest käitumisest teadma.” Toomas püüdis töötajast pilti teha, et teda identifitseerida, kuid müüja haaras tema käest telefoni ja purustas selle maapõranda vastu. “Ma olin sõnatu,” lisab klient.

Toomas kutsus turvamehe, kes aitas olukorda lahendada. “Töötajad vaatasid turvakaameratest salvestusi ja kui nad lõpuks tagasi tulid, teatas Prismat juhtiv isik, et kauplus ei vastuta, sest pildistasin ilma loata,” jätkab Toomas. “Ei mainitud sõnagi töötaja sobimatust käitumisest. Kutsuti politsei, kes aitas mul avalduse teha ja noormehe tuvastada.”

Prisma peremarketi regioonijuht Maarja Jüriöö vabandab juhtunu pärast ning kinnitab, et klienditeenindaja käitumine oli vastuvõetamatu. Ta selgitab, et klient sooritas rahulikult ostu, kuid jäädvustas müüjat ilma loata. See viis konfliktini, mille käigus müüja haaras telefoni ja viskas selle maha. Jüriöö kinnitab, et kuigi poodides on volitamata filmimine keelatud, ei õigusta see töötaja agressiivset reaktsiooni ning nad tegelevad juhtumiga. Jüriöö lubab kliendiga otse ühendust võtta ja vabandada ning kokku leppida kahju hüvitamises.

Vaata ka:

horoskoop numbrid

Horoskoop tervis-heaolu: Reede 24 mai 2024

Jäär Oled täna energiline ja valmis väljakutseteks. Ideaalne on tegeleda intensiivsete treeningutega, näiteks kickpoksi või

83098745 136590864704593 7382531267673579511 o

Ränk Liiklusõnnetus Padise Külas: Mootorrattur Hukkus

Kell 16.36 sai politsei teate liiklusõnnetusest Padise külas, kus mööda peateed liikunud mootorrattale sõitis ette