Erakorralised uudised
kaja kallas 90185653

VAATA OTSE KELL 10.00 – Kaja Kallas´e poliitiline avaldus.

Peaminister Kaja Kallas teeb teisipäeval kell 10 riigikogu täiskogu istungi alguses poliitilise avalduse elektrituru olukorrast. “Juhindudes riigikogu kodu- ja töökorra seaduse paragrahvist 155 soovin riigikogu 18. jaanuari 2022. aasta istungil esineda poliitilise avaldusega elektrituru olukorrast, kestusega kuni 15 minutit,” teatas ta riigikogu esimehele saadetud taotluses.

Vaata otse SIIT

Reformierakond ja Keskerakond kogunesid esmaspäeval kell 13 koalitsiooninõukogus, et leida lahendusi energia hinnatõusule, kuid kompromissi leidmine ebaõnnestus – Keskerakonna ja riigikogu esimehe Jüri Ratase sõnul jätkub arutelu teisipäeval, vahendab BNS.

Küsimusele, kas Reformierakond ei andnud Keskerakonna kompenseerimisnõudmistele järele, vastas Ratas esmaspäeva pärastlõunal Postimejele, et kokkulepet veel ei ole. «Ma arvan, et ju erakonnad näevad siis erinevalt, et mis mahus, kui suurelt, missuguse meetmega tuleb toetada ja keda tuleb toetada, ma pean silmas nii eratarbijad kui juriidilisi tarbijaid,» selgitas Ratas.

Enne arutelus rääkis riigikogu aseesimees Hanno Pevkur Reformierakonnast, et lahendustega venitada ei saa. «Kui mingisugune lahendus lauale pannakse, millega mõlemad pooled päri on, siis see vajab kindlasti ka läbiarutamist, sest igal otsusel on rahaline mõju ja see rahaline mõju peab olema hinnatud,» sõnas Pevkur, lisades, et inimestel on juba tulnud detsembrikuu arved ning kaugel pole ka see aeg, kus tulevad jaanuari arved.

Keskerakond tuli möödunud nädala algul välja laiendatud meetmete paketiga, Reformierakonnast on Kristen Michal soovitanud kompensatsiooni nii pensionäridele kui lastega peredele.

Vaata ka:

armastushorokoopminuaeg.com

Armastuse horoskoop – Reede 12 aprill 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill): Täna võib su armastusel olla eriline sügavus ja intensiivsus.

taroskoop minuaeg.com

Taroskoop- Reede 12 aprill 2024

Täna on eriline päev, täis armastuse ja valguse energiat. Inglid kutsuvad teid üles avama oma

error: Sisu on kaitstud!