Erakorralised uudised
1

UUS INFO! Politsei otsib Tallinnas kadunud 60aastast Nikolaid

Politsei teatab, et Nikolaid märgati eile Tallinna kesklinnas Estonia puiesteel, kui ta oli parajast linnaliinibussis number 3. „Paraku on veel teadmata, kuhu mees bussiga liikus ja millises peatuses väljus. Töö vihjete kontrollimisel ning linna turvakaamerate salvestiste läbivaatamisel jätkub. Lisaks kontrollisid politseinikud ööl vastu tänast drooniga üle hooldekodu ümbruse ja sealt hargnevad teed. Töö mehe asukoha tuvastamiseks jätkub,“ teatab politsei.

Politsei ootab jätkuvalt infot ja vihjeid, kui keegi Tallinna linnas meest liikumas märganud on.Mehe kadumist märkas hooldekodu personal reede pealelõunasel ajal. Nad alustasid esiti mehe otsimisega hooldekodu ümbrusest, ent kui meest paari tunni vältel ei leitud, palusid nad politseinike abi. Mees on ettearvamatu käitumisega ning võib omapäi liikudes hätta sattuda. Telefoni Nikolail kaasas ei ole.

Nikolail oli hooldekodust lahkudes seljas sinine jope, kaelas sinine sall, peas roheline müts ja jalas crocsid. Politsei palub kõigil, kes on Nikolaid kuskil liikumas näinud, sellest häirekeskuse numbril 112 teada anda.

ohtuleht.ee

Vaata ka:

armastushorokoopminuaeg.com jpg

Armastuse Horoskoop – Reede 8 detsember 2023

Jäär Jääradel on reedel võimalus oma suhtes edasi liikuda. Võib-olla on aeg teha mõni oluline

horoskoop

Horoskoop – Reede 8 detsember 2023

Jäär Reede on Jäärale hea päev, et keskenduda oma karjäärile või haridusele. Sul on palju

error: Sisu on kaitstud!