Sunday , 19 September 2021
kas usalduse taastamine on voimalik

Usalduse taastamine – on see võimalik?

Usalduse taastamine – on see võimalik?

 

 

Kui oled partnerile haiget teinud ja teda reetnud, siis tundub, et kaaslane ei ole mitte kunagi valmis sind uuesti usaldama. Kuidas aga läbida see pikk ja okkaline tee ning taastada uuesti usaldus? Toome sinuni olulised märksõnad, mis on kindlasti vajalikud usalduse taastamiseks.

Usalduse võitmiseks kulub aastaid, usalduse lõhkumiseks kulub mõni sekund ja selle taastamiseks terve igavik

 

Esimesel kohal on ausus

 

Ausus on tähtsal kohal igas suhtes, kuid eeskätt on see oluline usalduse taastamisel. Kui soovid, et kallim sind uuesti usaldaks, siis pead olema tema vastu täiesti aus. Kui oled armsamale haiget teinud, siis peab kallim teadma, et oled edaspidi tema vastu aus ja et tal on põhjust sind uuesti usaldama hakata. Kui lubad kallimale, et ta võib sind uuesti usaldada, kuid teed kallimale korduvalt edaspidi samuti haiget, siis on usalduse taastamine võimatu… Räägi partnerile alati tõtt ja ole usaldusväärne, et kallim saaks sind uuesti usaldada.

 

 

Väljenda partnerile oma armastust

 

 

Näita välja, et armastad kallimat – nii sõnade kui ka tegudega. Tee armsamale komplimente, valmista talle romantiline õhtusöök, vii kallim nädalavahetusel spaasse, kirjuta talle pisike armastuskiri, kingi talle midagi toredat, vii ta teatrisse ja palju muud. Väljenda oma armastust iga päev, sest see näitab välja, et oled pühendunud ja soovid võita partneri usaldust.

Käitu vastavalt oma lubadustele

 

 

Kui oled kallimale midagi lubanud, siis ära murra oma lubadust, vaid vii see alati täide. Ära tühista ühist õhtusööki restoranis ning ära mine nädalavahetusel sõpradega välja, kui oled lubanud minna armsamaga samal nädalavahetusel suguvõsa kokkutulekule. Kui kallimal on raske sind usaldada, siis lubaduste murdmine tekitab teie vahele vaid lisapingeid, mistõttu on usalduse taastamine palju keerulisem.

Arenda oma suhtlemisoskust

 

 

Jaga

Vaata ka:

alkohol

Koroonasulud tekitasid ÜKs miljon uut alkohoolikut

Poolteist aastat pärast esimeste koroonasulgude kehtestamist on Inglismaa alkohoolikute arv ligikaudu kahekordistunud, kasvades 1,5 miljoni …

minuaeg 1

Aktsepteeri seda, mida ei saa muuta…

Aktsepteeri seda, mida ei saa muuta. Kõik sinu elus ei saa olema ideaalne ning sellest …

minuaeg

19 raskust, mida edu saavutamiseks ületada

Sa pead tegema midagi sellist, mida mitte keegi teine ei tee. Midagi sellist, mis sind …

94999924 10223690378262136 7355426593012973568 n

Elu ei anna teile inimesi, keda te soovite…

Elu ei anna teile inimesi, keda te soovite. Ta annab teile inimesi, keda teil on …