Esmaspäev , 22 aprill 2024
Erakorralised uudised
Urmas Reitelmann

Urmas Reitelmann (EKRE) tankis maksumaksja raha eest 243 liitrit diislit. Reitelmann ajakirjanikule: keri perse, idioot!

Endine riigikogu saadik Urmas Reitelmann tankis viimasel ametipäeval maksumaksja raha eest Riisipere tanklas 243 liitrit diislit, kirjutab Õhtuleht.

Miks ta seda tegi või kuhu sellega sõitis, jääbki selgusetuks. Urmas Reitelmann otsustab selgituste jagamise asemel ajakirjaniku lihtsalt läbi sõimata: „Mis see sinu asi on?! See pole sinu asi. Ma ei ole mitte ühegi sendi eest liisinud endale kuradi autosid, mida terve faking Reformierakonna fraktsioon teeb in corpore. Keri perse, idioot!“

Riigikogu liikmete kasutuses on Alexela ja Olerexi kütusekaardid, et saadikud saaksid tööülesannete täitmiseks autosse kütust osta. Urmas Reitelmanni viimane tööpäev riigikogulasena oli 31. märts ning aukartustäratavad 243 liitrit diislit tankis ta õhtul kell 18.59.

Tõenäoliselt plaanis Reitelmann tankida enamgi, kuid kütusekaardi limiit sai täis 340 euro peal. Seda Reitelmann muidugi ei taibanud, sest õige pea protesteeris ta sotsiaalmeedias, et miks riigikogu kütusekaart keskööni ei toimi.

Artikkel refereeritud Õhtulehest.

Vaata ka:

Taroskoop- Esmaspäev 22 aprill 2024

Täna, 22. aprillil 2. aprillil 2024, on Päike Sõnnis, tuues kaasa rahu ja tasakaalu energiat.

horoskoop

Horoskoop – Esmaspäev 22 aprill 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill): Võtke aega enda eest hoolitsemiseks ja stressi maandamiseks. Pöörake

error: Sisu on kaitstud!