Pühapäev , 25 veebruar 2024
Stopp kiusamisele. Mihhail Kõlvart. Terje Atonen2

Umbusaldusavaldus Tallinna linnapea Mihhail Kõlvartile kukkus läbi.

Tallinna linnavolikogu kolme opositsioonierakonna esitatud umbusaldusavaldus linnapea Mihhail Kõlvartile kukkus teisipäeval läbi, kuid tõstis taas üles küsimuse Tallinna liikluse kaosest.

Umbusaldusavaldus kukkus läbi, kuna seda toetas vaid 15 linnavolinikku. Selleks, et umbusaldus leiaks toetust, on vaja vähemalt 40 linnavolikogu liikme poolthäält.

Kolme fraktsiooni umbusaldusvaldusele alla kirjutanud volikogu liikmed põhjendasid seda sammu kaosega Tallinna liikluses. Nad väitsid, et Kõlvarti juhitud linnavalitsus ei ole suutnud seda probleemi lahendada.

“Tallinna liikluskaos näitab, kui puudulikult on pealinn Mihhail Kõlvarti käe all juhitud,” märkisid kolm fraktsiooni. “Linnavalitsuse suutmatuse maksavad linlased kinni oma ajaga, halvimal juhul tervisega ning loodetavasti mitte eluga.”

Kõlvart ise lükkas umbusaldusavalduse tagasi, nimetades seda “poliitiliseks mänguks”. Ta väitis, et linnavalitsus on teinud tööd Tallinna liikluse parandamiseks, kuid et see on keeruline protsess.

“Linna liikluses on palju probleeme, mis on aastate jooksul kuhjunud,” ütles Kõlvart. “Me töötame nende probleemide lahendamisel, kuid see võtab aega.”

Umbusaldusavalduse läbikukkumine on Kõlvarti jaoks võit, kuid see näitab ka, et Tallinna liikluse probleem on tõsine. Linlased on kaose tõttu pahameelt väljendanud ja see võib mõjutada ka Kõlvarti populaarsust.

EKRE umbusaldamine Vladimir Svetile näitab, et opositsioonierakondade vahel on erimeelsusi. EKRE soovis umbusaldada Svetit, kuna ta peab teda Kõlvarti kaassüüdlaseks Tallinna liikluse kaoses. Teised opositsioonierakonnad ei soovinud aga Svetit umbusaldada, kuna nad usuvad, et ta on Kõlvarti valitsuse suhtes kõige kriitilisem liige.

Tallinna liikluse kaos on tõsine probleem, mis nõuab kiiret lahendamist. Linnavalitsuse ja opositsioonierakondade vahelisi erimeelsusi ei tohiks lasta selle probleemi lahendamist takistada.

Vaata ka:

dylan nolte RSsqjpezn6o unsplash

Täna võib lotoõnn naeratada just neile 2 tähemargile

Täna, reede 23 veebruaril 2024, on kaks tähemärki, kellel on eriti hea võimalus lotoga võita:

ingel

Ingli Sõnum: Reede 23. veebruar 2024

Tänase ingli sõnum kutsub teid üles usaldama oma intuitsiooni ja sisemist tarkust. Teie sees on

error: Sisu on kaitstud!