Erakorralised uudised
minuaeg

Ülo Loorens pälvis aasta 2024 isa tiitli

Ülo Loorens, kes on pärit Ännistest, sai tunnustuseks aasta isa tiitli tseremoonial. Loorensil on neli täiskasvanud poega ja 12 lapselast.

Eesti Naisliit tunnustab igal aastal ühte isa, kes on olnud eeskujuks nii oma perele kui ka ühiskonnale. Aasta isa kandidaat peab olema suurepärane isa, abikaasa ja töötaja, ning tema peres peab kasvama või olema kasvanud vähemalt kaks last.

Loorens on alati olnud oma pere jaoks toetav. Ta on aidanud oma lapsi nende ettevõtmistes ja olnud neile suurepäraseks eeskujuks. Lisaks on ta aktiivne kogukonna liige ja on aidanud Änniste elu arendada.

Aasta isa auhind sisaldab kunstnik Mari Käbini loodud erilist rinnamärki ja Tallink pakub Loorensi perele Rootsi kruiisi nende valitud ajal.

Isadepäeva ajalugu

Isadepäeva tähistati esmakordselt 1910. aastal USA-s, Washingtoni osariigis, Spokane’is. Eestis hakati seda päeva tähistama 1988. aastal, Soome eeskujul.

Isadepäev on suurepärane aeg näidata isale armastust ja tänu.

Vaata ka:

horoskoop

Horoskoop – Teisipäev 18 juuni 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill) Täna oled täis energiat ja valmis võtma vastu uusi

Blue Breaking News YouTube Channel Art

Reformierakond Arutab Uue Juhi Võimalusi: Hanno Pevkur ja Kristen Michal esiplaanil

Reformierakonna fraktsiooni liikmed Vilja Toomast ja Liina Kersna kinnitasid, et erakonnas kaalutakse võimalike uute juhtidena

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *