2.3 C
Tallinn
Neljapäev 16. märts 2023
UudisedÜhel hetkel läksid asjad nii kaugele, et plaanisin endalt elu võtta...

Ühel hetkel läksid asjad nii kaugele, et plaanisin endalt elu võtta…

„Psühhiaater diagnoosis mul bipolaarse häire. Ühel hetkel läksid asjad nii kaugele, et plaanisin endalt elu võtta,“ jagas ahistussüüdistuste tõttu parteist välja astunud noorpoliitik Artjom Pähkel sotsiaalmeedias. Hiljem kustutas ta vabanduskirja ära ja raiub nüüd, et tema suunas lendavad süüdistused on alusetud. Mis siis ikkagi toimus?

Eelmisel nädalal hakkasid veebivestlustes levima hirmutavad jutud noorpoliitiku ja LGBT+ aktivisti Artjom Pähkli kohta. Noormeest süüdistatakse ahistamises ja agressiivsete lähenemiskatsete tegemises. Skandaali tõttu astus Pähkel möödunud pühapäeval ka Eesti 200 erakonnast välja.

Samal päeval postitas Pähkel oma Facebooki pika vabanduskirja, kus tunnistas end süüdi ja püüdis oma käitumise põhjuseid selgitada. Ta tunnistas postituses, et tal tal olid tõsised probleemid alkoholiga, mis põhjustasid omakorda ka agressiivset ja ebaratsionaalset käitumist. Sõltuvuse tõttu oli noormees sunnitud enda sõnul ka mitu korda töökohta vahetama, sest ta kahjustas pidevalt ettevõtte mainet. „Eile tegin seda jälle – jõin ennast täis ja ahistasin inimesi. Täna nurgas istudes on mul selline tunne nagu oleks kõik mu edusammud haihtunud. Jah, olen süüdi. Ma tean seda, aga vajan abi.“

Loe edasi SIIT
Alliaks: Õhtuleht

Veel artikleid