Erakorralised uudised
83098745 136590864704593 7382531267673579511 o

Tõukerattaga ja mootorrattaga toimunud õnnetustes viga saanud inimesed surid haiglas

Täna hommikul andis Põhja-Eesti Regionaalhaigla teada, et mootorrattaga teelt välja sõitnud 36-aastane mees ja tõukerattaga kukkunud 47-aastane naine surid haiglas.

Eile kell 21.07 toimus Harjumaal Jõelähtme vallas õnnetus, kus Loo alevikust Narva suunas liikunud 36-aastane mootorrattur kaldus teelt välja vastu teepiiret ja kukkus. Mees suri täna hommikul haiglas.

Kahjuks ei õnnestunud päästa ka kolmapäeva, 3. juuli öösel Bolt tõukerattaga Tallinnas Rannamäe teel kukkunud 47-aastase naise elu. Naine liikus asfalteeritud rattarajal tõuksiga, kuid seni teadmata põhjustel kukkus ja sai raskelt viga. Kiirabi viis naise haiglasse, kus ta suri eile hilisõhtul.

Mõlema õnnetuse täpsemad asjaolud ja võimalik joove on selgitamisel.

Põhja prefektuuri operatiivjuht Pirko Pärila ütles, et kaherattalistega liikudes tuleb olla tähelepanelik. „Autojuhti kaitseb õnnetuses auto kere ja kinnitatud turvavöö. Kaherattaliste juhid on kaitsetumad ning õnnetuse korral on vigastused suuremad. Seetõttu tuleb juhil ennast võimalikult hästi kaitsta, kasutades kiivrit ja valides teeoludele vastav sõidukiirus.“

Vaata ka:

Blue Breaking News YouTube Channel Art

Sel suvel kandideeris SEB praktikaprogrammi Youth LAB 2374 noort

Sel suvel tähistas SEB juba seitsmendat aastat, mil alustas noorte praktikaprogramm Youth LAB, mis  pakub

Blue Breaking News YouTube Channel Art

Maksekeskus AS sai krediidivahendaja tegevusloa

Finantsinspektsioon andis esmaspäeval, 22. juulil Maksekeskus AS-le krediidivahendaja tegevusloa, mis annab ettevõttele õiguse vahendada tarbijale