Neljapäev , 8 juuni 2023
Erakorralised uudised

Tõsielusaatest laiemat tuntus kogunud Hendrik Terras taas ekraanil kui superkangelane muiste

Just saime televusseri kinni klõpsata kui taas on näha ekraanil tuttavat nägu. Romantilises tõsieluseriaalis “Vallaline kaunitar” peaosa mängunud Hendrik Terras on taanudnud meelelahutusmaailmast ning naasnud oma suure kire juurde. Hendrik astub üles palju kõneainet pakkunud Eesti 200 valimisreklaamis, mis eraelus Dungeons & Dragonsi haaravat mängu nautiva noormehe sel korral hoopis superkangelasena ekraanile toob. 

Tõsielusaates “Vallaline kaunitar” võitjaks tulnud Hendrik Terras on alati rõhutanud, et tema poliitiline karjäär ei ole meelelahutusmaailmaga kuidagi seotud. Ometi sai temast esmalt tõsielustaar kui laialdaselt tuntud poliitik. Üks juhildas justkui teist. Ning nüüd tasub vaid nime mainida kui üht-teist juba pähe hüppab. 

Detsembris kibedate emotsioonide saatel avalikkuse tähelepanust pisut taandunud Hendrik on tagasi uudishimulike pilkude all. Sel korral Eesti 200 ridades, valmisreklaamis, mis on ettevalmistuseks 5. märtsil aset leidvateks riigikogu valimisteks. Esimene avaldatud video on internetis juba hoogsalt ringe tegema asunud, sest Hendrik ühes teiste kolleegidega on riietunud justkui superkangelaseks. Järgmises sätitakse juba hoogsalt lipsu. 

Lo edasi SIIT.

allikas: sky.ee

Vaata ka:

OLULINE: Elekter on taas väga kallis!

Soome-Eesti üks ühendustest on remondis ja elektri hind on seetõttu sel nädalal tõusnud ajuti väga …