Huvitavat

Tervendaja Antonina kõhe ennustus: 10 aasta pärast on inimkond maakeral vähenenud poole võrra

Täna õhtul alustab uut hooaega Venemaa „Selgeltnägijate tuleproov“. Eestlaste seas populaarses saates saab sel korral kaasa elada ka Eesti tervendaja Antonina Kersnale. 21. hooaja võistlejateks pürgis kuuldavasti ligi 4000 inimest ja Eestist pärit ravitseja Antonina jagas mullu ka oma sotsiaalmeedias pilte võtetest. Kohtusime ravitsejaga, et rääkida lähemalt, kuidas ta avastas endas tervendaja võimed, millega ta oma päevi sisustab ja millist olukorda ta ennustab kümne aasta pärast.
Antoninaga vestlesime tulevikust ja sellest, millist olukorda viiruse olukorras ennustab. ”Kümne aasta pärast on inimkond maakeral vähenenud poole võrra. Need süstid, mida tehakse, need ei ole inimsõbralikud, vaid pigem on inimvaenulikud. Praegu on minu juures käinud palju neid inimesi, kes on lasknud ennast süstida. Minu väimees sai süsti ja on praegu Valga haiglas, ei teagi, mis temast edasi saab. See viirus on väga ränk. Ma põdesin selle ka ise läbi ja taanduda ta ei taha,” lausub ravitseja kõhedusttekitavalt.

Kuula kogu intervjuud lähemalt videost!

Eesti tervendaja Antonina Kersna pani end möödunud aastal proovile Venemaa ”’Selgeltnägijate tuleproovis”. Varem on seal häid tulemusi teinud Marilyn Kerro, kes on kahel korral jäänud teiseks.

Jaga
Back to top button