Huvitavat

Teisipäev 01.02 Tarokaart on SAUAD 7

Tänase päeva kaart näitab Sulle, et Sul tuleb oma õiguste eest julgemalt välja astuda. Õiglus pole täna asi, mis tuleks kätte kergelt. Paljudel juhtudel oled ümbritsetud erinevate vaenlastega ning pead leidma tee, kuidas oma ideid ja mõtteid teostada ilma, et Sa ise endale sellega õiguslikke probleeme ei tekitaks.

Tänase päeva kaart on võitluse ja julguse kaart. Võit tuleb saavutada läbi visa võitluse ja tahtejõu. Kui oled andnud endast selles osas maksimumi, tunned ennast suurepäraselt.

Selline võitluslik käitumine ja tahtejõud tulevad kasuks täna ka erinevate katsumuste esilekerkimisel. Sa ei karda raskusi ning oled valmis tegema kõik selleks, et esilekerkinud takistused ületada. Seepärast on praegu hea aeg ka erinevate ideede ja mõtete teostamiseks, eriti kui oled neid pikalt planeerinud. Julge hundi rind on rasvane.

Kompromisside otsimine pole praegu Sinu jaoks. Sulle on oluline see, et Sinu vaated oleksid kindlalt kaitstud ning selle nimel tegutsed. Suure tõenäosusega toob tänane päev Sinu jaoks kaasa mõningase vastuseisu ka nende inimestega, keda oma liitlasteks pead, kuid see ei ole selline vastasseis, mis kahjustaks inimsuhete edasist toimimist. Siiski tuleks Sul jälgida seda, et Sa ei hakkaks perekondlikes asjades oma pereliikmetele arvamusi ja mõtteid peale suruma.

Võiksid praegu enam rõhku panna teiste inimeste abistamisele ja toetamisele. Julgusta teisi selleks, et nad Sinuga oma mõtteid ja muresid jagaksid. Oskad ja tahad praegu teistele toeks olla.

Sinu tõekspidamised võidakse mõningates asjades täna kahtluse alla seada. See võib tekitada Sinus pingeid ja arusaamatusi, kuna oled pidanud neid tõekspidamisi kõige selle aluseks, mille nimel oma elu viimasel ajal oled elanud. Tegu on siiski vaid Sinu tõekspidamiste proovilepanekuga ning kui jääd endale kindlaks ei tohiks mingit probleemi tekkida. Kui aga lööd kõhklema, siis on ebakindlus koheselt kohal ning Sinu edaspidised tööd-tegemised selle tulemusena halvatud.

Praegu pole hea aeg informatsiooni hankimiseks. Ehkki aitajaid tundub Sul olevat palju, ei saa Sa olla praegu kindel nende aitajate tegelikes kavatsustes. Seepärast suudaksid ennast praegu teostada kõige paremini iseseisvalt.

Jaga
Back to top button