Teehooldus Saaremaal jätkub tavapärases rütmis

Transpordiamet lõpetab laupäeval kell 23 rohke lumesaju ja tuisu tõttu Saaremaa riigiteedel terve päeva kehtinud rasketest ilmaoludest tingitud erilise hoolderežiimi. Teede korrashoid jätkub tavapäraste hooldustsüklitega, kuid sõidukijuhtidel tuleb olla endiselt väga ettevaatlik.

Saaremaal sadas ühe ööpäevaga kohati maha 40-50 cm lund. Teedelt eemaldati päeva jooksul üle 300 murdunud puu ja suurema oksa, kogu maakonna hooldetehnika oli teedel. Intensiivse lume- ja libedatõrjega alustati juba reede õhtul ja lõpetatakse laupäeva keskööl. Edasi jätkub Saaremaal riigiteede hooldus tavapärases rütmis ning tegeletakse järelkoristusega.

Palju lund on sadanud puudele ja okstele, mille tagajärjel on puud kaardunud liiklusruumi. Puud ja oksad võivad murduda ja tekitada liiklusohtu ning seetõttu tuleb liiklejail jätkuvalt olla äärmiselt ettevaatlik ja valida ohutu sõidukiirus.

Transpordiamet kehtestas laupäeval kell 6.00 Saare maakonna riigiteedel rasketest ilmaoludest tingitud erilise hoolderežiimi. Öösel alanud ning päeval jätkunud lumesaju tõttu oli osa riigiteid muutunud läbimatuteks või väga raskesti läbitavateks.

Transpordiamet ootab liiklejatelt infot teeolude kohta telefonil 1247. Lisainfot teeolude ja liikluspiirangute kohta vaata https://tarktee.ee.

Vaata ka:

Blue Breaking News YouTube Channel Art

Eesti politsei annetas Ukrainale 31 politseiautot

Politsei- ja Piirivalveamet viis Ukraina politseile 31 autot, mis olid varem piirkonnapolitseinike kasutuses ning mida

ultra detailed nebula abstract wallpaper 7

Juunikuu teisel poolel võivad mõned tähemärgid kogeda raskemaid aegu. Siin on neli tähemärki, kellel võib olla keerulisem periood:

Kaksikud: Kaksikuid ootab keeruline aeg töö ja suhete osas. Saturni retrograad võib tuua takistusi ja