Tuesday , 18 January 2022
candle g4362e2f6d 640

Tartus veoki alla jäänud ja surnud naise lähedased otsivad sotsiaalmeedias tunnistajaid

Möödunud kolmapäeval, 13. oktoobril juhtus Tartus raske avarii, milles sai viga 47-aastane naine. Arstide pingutustele vaatamata suri naine haiglas.

Teade raskest õnnetusest Turu tänaval laekus häirekeskusele möödunud kolmapäeval kell 11.23. Esialgse info kohaselt sõitis 68-aastase mehe juhitud veok Daf Sepa turu ees reguleerimata ülekäigurajal otsa 47-aastasele naisele. Õnnetuses raskelt viga saanud naine toimetati Tartu ülikooli kliinikumi ravile. «Meedikute pingutustest hoolimata suri ta 18. oktoobril,» nentis Tartu politseijaoskonna ennetus- ja menetlustalituse juht Timo Reinthal.

Veoki juht oli kaine ja tal on vastava kategooria juhtimisõigus. «Alustatud kriminaalmenetluses selgub, mis asjaolud põhjustasid sedavõrd raskete tagajärgedega liiklusõnnetuse ning miks autojuht ei märganud ülekäigurajal liikunud jalakäijat,» ütles Reinthal.

Hukkunud naise endine mees tegi sotsiaalmeedias üleskutse, milles soovib, et õnnetuse pealtnägijad temaga ühendust võtaksid. Seni olevat temaga kontakteerunud üks mees, kes kinnitas, et hukkunu ületas teed õiges kohas.

Jaga

Vaata ka:

wise

OLULINE: Eestlaste Wise pakub oma töötajatele 126-päevast täispalgaga isapuhkust

Eestlaste asutatud Briti finantstehnoloogiaettevõte Wise alustab uue puhkusepoliitikaga, mis võetakse kasutusele ettevõtte kontorites kogu maailmas …

indoneesia

Indoneesia parlament kiitis heaks seaduse rajada UUS riigi pealinn Kalimantanisse.

Indoneesia uue pealinna rajamiseks kulub 35 miljardit dollarit ning selle nimeks saab Nusantara, mis tähendab …

26166979 1772717192749034 5215974079727849660 n

OLULINE: Postiteenused muutuvad oluliselt.

„Inimeste elukvaliteet peab olema tagatud igas Eestimaa nurgas ja postiteenuse kättesaadavus on kindlasti selle oluline …

Elron rong

Tallinna-Tartu rongid hilinevad soojakraadide tulekuni

Viimase kahe nädala jooksul on mitmed Tallinna-Tartu rongid hilinenud või osaliselt asendatud bussidega, kuna äsja …