Erakorralised uudised
Tarokaart

Taroskoop tänaseks kolmapäev 18.10, kõigile tähemärkidele

Jäär

Täna on hea päev keskenduda oma karjäärile ja eesmärkidele. Teil on suur energia ja motivatsioon, mida saate kasutada oma unistuste poole liikumiseks. Võib-olla on aeg alustada uut projekti või võtta ette uut väljakutset.

Sõnn

Täna on hea päev oma lähedastega aega veeta. Võtke aega, et neid kuulata ja nendega suhelda. Nad hindavad teie tähelepanu ja toetust. Samuti võib olla hea aeg oma suhetes uusi tasemeid saavutada.

Kaksikud

Täna on hea päev oma loomingulise poole väljendamiseks. Võib-olla on aeg alustada uut projekti või lihtsalt lõbutseda millegagi, mida te armastate. Ärge kartke oma kujutlusvõimet kasutada ja midagi uut proovida.

Vähk

Täna on hea päev oma emotsioonidega tegelemiseks. Võib-olla on aeg rääkida kellegagi, keda usaldate, oma tunnetest. Samuti võib olla hea aeg teha midagi, mis teid õnnelikuks teeb.

Lõvi

Täna on hea päev keskenduda oma rahaasjadele. Võib-olla on aeg teha mõned uued investeeringud või lihtsalt oma rahaasju korrastada. Samuti võib olla hea aeg oma rahalisi eesmärke seada.

Neitsi

Täna on hea päev keskenduda oma tervisele ja heaolule. Võib-olla on aeg hakata tervislikumalt toituma või rohkem trenni tegema. Samuti võib olla hea aeg lõõgastuda ja leida aega enda jaoks.

Kaalud

Täna on hea päev keskenduda oma suhetele. Võib-olla on aeg rääkida kellegagi, keda armastate, oma tunnetest. Samuti võib olla hea aeg teha midagi romantilist.

Skorpion

Täna on hea päev keskenduda oma eesmärkidele. Võib-olla on aeg hakata oma unistuste poole liikuma. Samuti võib olla hea aeg oma sisemist jõudu ja motivatsiooni leida.

Ambur

Täna on hea päev reisimiseks või uute kogemuste saamiseks. Võib-olla on aeg välja minna ja maailma avastada. Samuti võib olla hea aeg oma elus midagi uut proovida.

Kaljukits

Täna on hea päev oma tööle või karjäärile keskenduda. Võib-olla on aeg hakata oma eesmärke saavutama. Samuti võib olla hea aeg oma töös uusi väljakutseid leida.

Veevalaja

Täna on hea päev oma sõprade ja perega aega veeta. Võib-olla on aeg korraldada õhtusöök või lihtsalt lõbutseda nendega. Samuti võib olla hea aeg oma suhetes uusi tasemeid saavutada.

Kalad

Täna on hea päev oma loomingulise poole väljendamiseks. Võib-olla on aeg alustada uut projekti või lihtsalt lõbutseda millegagi, mida te armastate. Ärge kartke oma kujutlusvõimet kasutada ja midagi uut proovida.tunesharemore_vert

Vaata ka:

Daniel Gallego

LEITUD: Politsei otsib Valgas kadunud 60-aastast Irinat

Täiendus 21.06.2024 – Lähedased said Irinaga kontakti ning tema asukoht on tuvastatud. Naisega on kõik

minuaeg.com uudised

Algab Tallinna ringtee Jüri jaotusringi taastusremont

Teisipäevast, 25. juunist algab Tallinna ringtee km 9,7–11,7 Jüri jaotusringi taastusremont, mille eesmärk on parandada