love 2331486 960 720 576x560 1

Armastuse horoskoop kolmapäev 18.10.2023

Jäär

Täna on hea päev romantikaks. Võib-olla on aeg kutsuda oma väljavalitu kohtingule või lihtsalt veeta koos aega. Olete avatud uutele võimalustele ja teil on suur tõenäosus leida keegi, kellesse armute.

Loe ka: Horoskoop – Kolmapäev 18 oktoober 2023

Sõnn

Täna on hea päev oma suhtes lähedasemaks saada. Võib-olla on aeg rääkida oma partneriga oma tunnetest või lihtsalt veeta koos aega. Olete valmis andma oma suhtele kõik endast oleneva ja teil on suur tõenäosus seda tugevdada.

Kaksikud

Täna on hea päev oma suhtes lõbutsemiseks. Võib-olla on aeg teha midagi romantilist või lihtsalt lõbutseda koos. Olete avatud uutele ideedele ja teil on suur tõenäosus luua oma suhtesse uusi mälestusi.

Vähk

Täna on hea päev oma suhtes sügavuti minna. Võib-olla on aeg rääkida oma partneriga oma minevikust või lihtsalt olla vaikselt koos. Olete valmis näitama oma partnerile oma tõelist mina ja teil on suur tõenäosus luua oma suhtesse tugevam side.

Lõvi

Täna on hea päev oma suhtes juhtida. Võib-olla on aeg teha plaane oma tulevikuks või lihtsalt võtta juhtpositsiooni. Olete enesekindel ja kindel ning teil on suur tõenäosus oma partnerit oma juhtimisega köita.

Neitsi

Täna on hea päev oma suhtes praktiliseks saada. Võib-olla on aeg rääkida oma partneriga oma rahaasjadest või lihtsalt aidata neil mõne asjaga. Olete realistlik ja praktiline ning teil on suur tõenäosus oma partnerile oma toega muljet avaldada.

Vaata ka:

mallukas

Skandaalne paljastus: Mallukas süüdistab Lauri Pedajat alaealisega suhtes.

Eesti tuntud blogija Mariann Treimann, tuntud ka kui Mallukas, tegi hiljuti avalikuks skandaalse teabe, mis

jaasulataja

Hoiatus: Eestis reklaamitud imeline jääsulataja – tegelikkuses petuskeem.

Eestis levib sotsiaalmeedias reklaamikampaania, mis lubab “elektromagnetilise molekulaarse” tehnoloogiaga lume ja jää eemaldamist autodelt. Kampaania

error: Sisu on kaitstud!