Esmaspäev , 26 veebruar 2024
taroskoop minuaeg.com

Taroskoop – Pühapäev 10 detsember 2023

Jäär: Kaart – “Maailm.” See päev tähistab teie jaoks tsükli lõppu ja uue algust. Olete jõudnud olulisse verstaposti, mis toob kaasa rahulolu ja täitumise. On aeg vaadata tulevikku uue optimismiga.

Sõnn: Kaart – “Mõõdukus.” Tasakaal ja harmoonia on täna teie võtmesõnad. Selle kaardi ilmumine viitab vajadusele leida kesktee oma igapäevaelus. Püüdke leida tasakaal töö ja eraelu vahel.

Kaksikud: Kaart – “Narr.” See on uute alguste ja riskide võtmise aeg. Olge julge ja avage end uutele võimalustele. Ärge kartke astuda tundmatusse, sest see võib viia põnevate avastusteni.

Vähk: Kaart – “Keisrinna.” Tänane päev toob esile teie emotsionaalse ja hooliva poole. See on aeg keskenduda lähedastele ja loodusele. Võimalik, et tekib uusi loomingulisi ideid või soov hoolitseda teiste eest.

Lõvi: Kaart – “Võim.” Tänane päev tõstab esile teie juhtimisoskused ja enesekindluse. Kasutage oma sisemist jõudu ja autoriteeti, et saavutada oma eesmärgid ja teha olulisi otsuseid.

Neitsi: Kaart – “Eremit.” See päev nõuab sisemist enesevaatlust ja mõtisklust. Võtke aega üksinduses, et mõelda oma elule ja sellele, mida soovite edaspidi saavutada.

Kaalud: Kaart – “Täht.” See päev toob kaasa lootust ja inspiratsiooni. See on aeg usaldada universumi ja oma unistuste suunas liikuda. Olge optimistlik ja uskuge oma unistuste täitumisse.

Skorpion: Kaart – “Surm.” Ärge kartke, see kaart ei tähenda füüsilist surma. See viitab pigem suurtele muutustele ja transformatsioonile. On aeg vabastada end vanast, et teha ruumi uuele.

Ambur: Kaart – “Temperance.” See päev nõuab kannatlikkust ja mõõdukust. Püüdke leida tasakaal oma elu erinevate aspektide vahel ja vältige äärmustesse laskumist.

Kaljukits: Kaart – “Kuradikuningas.” Tänane päev võib tuua väljakutseid, mis nõuavad eneseületust ja julgust. Võib-olla peate silmitsi seisma oma varjukülgedega või ületama mõne sõltuvuse.

Veevalaja: Kaart – “Päike.” See päev toob kaasa rõõmu, edu ja positiivsust. Teie loomingulised energiad õitsevad ja tunnete end elujõulisena. Nautige seda helget ja rõõmsat aega.

Kalad: Kaart – “Riputatud Mees.” Tänane päev nõuab kannatlikkust ja vaatenurga muutmist. Võib-olla peate oma probleemidele lähenema teistsuguse nurga alt. Olge avatud uutele ideedele ja lähenemistele.

Vaata ka:

90523589 2910115582368687 8203878982697877504 o

26.02.24 Ööpäeva liiklusinfo ja õnnetused

Eile toimus 1 liiklusõnnetus. Juhtimiselt kõrvaldati 26 alkoholi või narko tarvitamistunnustega sõidukijuhti. Liiklusõnnetused 25.02.2024 kella

minuaeg.com uudised

Põhja päästekeskuse operatiivsündmused 23.02 – 26.02.2024

Tallinn 23.02 kell 11.00 teavitati häirekeskust, et Mustamäel E. Vilde tee kortermajas tunneb teataja oma

error: Sisu on kaitstud!