Erakorralised uudised
ingel advent minuaeg.com

Ingli Sõnum – Pühapäev, 10. detsember 2023

Sõnum kõigile: Tänane päev on täis ingellikku valgust ja juhatust. Ingellikud väed on teiega, et aidata teil leida rahu, selgust ja armastust. Võtke aega vaikuses olemiseks, et kuulata oma sisemist häält ja inglite sõnumeid.

Jäär: Ingel soovitab teil keskenduda oma sisemisele tugevusele ja julgusele. Tänane päev toob väljakutseid, kuid need on võimalused kasvamiseks. Usaldage oma intuitsiooni ja astuge julgelt edasi.

Sõnn: Teie ingel juhatab teid tasakaalu ja rahuliku meele poole. Kui tunnete end ülekoormatuna, otsige loodusest rahu ja taastumist. Ingellik energia aitab teil leida sisemist kindlust.

Kaksikud: Ingel kutsub teid avama oma südant uutele inimestele ja kogemustele. Ärge kartke jagada oma tõelisi tundeid ja mõtteid. Suhtlemine ja ühenduse loomine on täna võtmetähtsusega.

Vähk: Teid ümbritseb hoole ja kaitsva armastuse energia. Ingel julgustab teid usaldama oma intuitsiooni, eriti kui tegemist on lähedaste ja koduga. Võtke aega oma pere ja kodu eest hoolitsemiseks.

Lõvi: Ingel toob teile sõnumi eneseväljenduse ja loovuse kohta. Ärge kartke näidata oma tõelist mina ja jagada oma andeid maailmaga. Teie loov energia on täna eriti tugev.

Neitsi: Täna on teil inglite toetus oma unistuste ja eesmärkide saavutamisel. Võtke aega oma tulevikuplaanide selgitamiseks. Ingellik juhatus aitab teil teha õigeid otsuseid.

Kaalud: Ingel aitab teil leida harmooniat ja tasakaalu suhetes. Kui teil on konflikte või arusaamatusi, pöörduge sisemise rahu poole ja otsige lahendusi armastuse ja mõistmisega.

Skorpion: Teid juhatab transformatsiooni ja uuenemise energia. Ingel julgustab teid vabastama vanu mustreid ja avama end uutele võimalustele. Muutus võib olla hirmutav, kuid see on kasvamiseks hädavajalik.

Ambur: Teie ingel toob sõnumi seiklusest ja uutest algustest. Olge avatud uutele kogemustele ja õppige neist. Teie loomulik optimism ja uudishimu juhatavad teid põnevatele radadele.

Kaljukits: Ingel toetab teid distsipliini ja vastutustunde arendamisel. Teie püüdlused ja kõvasti töö toovad vilja. Pidage meeles, et iga samm edasi on oluline.

Veevalaja: Ingel julgustab teid jagama oma unikaalseid ideid ja visioone. Ärge kartke seista selle eest, mida peate õigeks. Teie innovaatilisus ja originaalsus on täna eriti teretulnud.

Kalad: Teid ümbritseb loovuse, intuitsiooni ja empaatia energia. Ingel aitab teil kuulata oma südant ja tegutseda vastavalt oma tõelistele tunnetele. Teie tundlikkus on kingitus, mida jagada maailmaga.

Vaata ka:

90523589 2910115582368687 8203878982697877504 o

29.02.24 Ööpäeva liiklusinfo ja õnnetused

Eile toimus 2 liiklusõnnetust. Juhtimiselt kõrvaldati 1 alkoholi või narko tarvitamistunnustega sõidukijuhti. Liiklusõnnetused 28.02.2024 kella

horoskoop

Horoskoop – Neljapäev 29 veebruar 2024

Sõnn (20. aprill – 20. mai): “Arutelud sõprade, partnerite ja avalikkusega on täna edukad. Keegi

error: Sisu on kaitstud!