Esmaspäev , 26 veebruar 2024
Tarokaart

Taroskoop – Neljapäev 9 november 2023


Taroskoop on ainulaadne ja spirituaalselt rikastav viis, kuidas astroloogia ja taro kaardid ühinevad, et pakkuda igale tähemärgile personaalseid sõnumeid ja juhiseid. See on nagu horoskoop, aga veelgi sügavam ja isiklikum, sest see ei põhine ainult tähemärkidele omistatud üldistel omadustel, vaid ka kaartide arhetüüpidel ja sümbolismil, mis räägivad universumi keeles.

Jäär (21. märts – 19. aprill):
Tõmmatud kaart: Mõõdukus
Tõlgendus: Tasakaal ja harmoonia on tänase päeva võtmesõnad. Püüdke leida tasakaal oma töö- ja eraelu vahel ning ärge tehke midagi liigselt. See on hea päev kompromisside otsimiseks ja uute lahenduste leidmiseks.

Loe ka: SUUR 2023. AASTA HOROSKOOP

Sõnn (20. aprill – 20. mai):
Tõmmatud kaart: Täht
Tõlgendus: Optimism ja inspiratsioon valitsevad täna teie märki. See on suurepärane aeg uuteks algusteks ja oma unistuste poole püüdlemiseks. Uskuge endasse ja oma intuitsiooni.

Kaksikud (21. mai – 20. juuni):
Tõmmatud kaart: Erak
Tõlgendus: Täna võib tekkida vajadus veeta aega üksi, et mõtiskleda oma eesmärkide ja plaanide üle. Võtke aega eneseanalüüsiks ja sisemiseks kasvuks.

Vähk (21. juuni – 22. juuli):
Tõmmatud kaart: Keisrinna
Tõlgendus: Täna on päev, kus teie loovus ja emotsionaalne rikkus on esiplaanil. Nähke ilu ja küllust enda ümber ning võimalusel jagage seda teistega.

Lõvi (23. juuli – 22. august):
Tõmmatud kaart: Maailm
Tõlgendus: Te tunnete end täna võitjana ja justkui kogu maailm oleks teie jalge ees. See võib olla eduka projekti lõpp või uue taseme saavutamine teie isiklikus elus.

Neitsi (23. august – 22. september):
Tõmmatud kaart: Torn
Tõlgendus: Olge valmis ootamatusteks. Torn viitab suurtele muutustele, mis võivad esialgu tunduda häirivad, kuid pikas perspektiivis toovad need kaasa värsket energiat ja uusi võimalusi.

Kaalud (23. september – 22. oktoober):
Tõmmatud kaart: Mõõkade Kuningas
Tõlgendus: Kasutage oma intellekti ja analüütilist meelt, et lahendada keerulisi probleeme. Tänane päev nõuab selgust ja otsustavust.

Skorpion (23. oktoober – 21. november):
Tõmmatud kaart: Kuu
Tõlgendus: Teie intuitsioon on täna eriti tugev, kuid veenduge, et te ei laseks hirmudel ja ebakindlusel end mõjutada. Võtke aega, et eristada reaalsust illusioonist.

Ambur (22. november – 21. detsember):

Loe ka: SUUR 2023. AASTA HOROSKOOP
Tõmmatud kaart: Tähtede Ratas
Tõlgendus: Saatus ja õnn on täna teie poolel. Olge avatud uutele võimalustele ja olge valmis järgima, kuhu elu teid juhib.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar):
Tõmmatud kaart: Karikate Kümme
Tõlgendus: Täna on teie eesmärkide saavutamise ja isikliku õnne tunnetamise päev. Olge tänulik kõigi oma saavutuste ja lähedaste inimeste üle. Jagage oma rõõmu teistega.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar):
Tõmmatud kaart: Narr
Tõlgendus: Võtke vastu värskendavalt uudishimulik hoiak ja olge avatud uutele kogemustele. See võib olla hea aeg alustada uut projekti või seiklust, isegi kui see tundub alguses veidi hirmutav.

Kalad (19. veebruar – 20. märts):
Tõmmatud kaart: Ülempreestrinna
Tõlgendus: Usaldage oma sisetunnet ja intuitiivset teadmist. Täna võivad ilmneda varjatud tõed või sügavamad mõistmised. Võtke aega meditatsiooniks ja isiklikuks arenguks.

Vaata ka:

90523589 2910115582368687 8203878982697877504 o

26.02.24 Ööpäeva liiklusinfo ja õnnetused

Eile toimus 1 liiklusõnnetus. Juhtimiselt kõrvaldati 26 alkoholi või narko tarvitamistunnustega sõidukijuhti. Liiklusõnnetused 25.02.2024 kella

minuaeg.com uudised

Põhja päästekeskuse operatiivsündmused 23.02 – 26.02.2024

Tallinn 23.02 kell 11.00 teavitati häirekeskust, et Mustamäel E. Vilde tee kortermajas tunneb teataja oma

error: Sisu on kaitstud!