Teisipäev , 27 veebruar 2024
horoscope 2

Loe millisel 3 tähemärgil tuleb neljapäev 9.11.23 hea või keeruline päev


Hea päev

  • Jäär

Jääradel on hea päev, et keskenduda oma karjäärile või ettevõtlusele. Neil võib olla hea päev uute ideede genereerimiseks või uute projektide alustamiseks. Nad võivad olla ka produktiivsed ja saavutada oma eesmärke.

  • Vähk

Vähadel on hea päev, et keskenduda oma suhetele. Neil võib olla hea päev lähedastega aega veeta või uusi suhteid luua. Nad võivad olla ka kaastundlikud ja mõistvad.

  • Kaalud

Kaaludel on hea päev, et keskenduda oma loomingulisusele. Neil võib olla hea päev kunsti, muusika või kirjutamisega tegeleda. Nad võivad olla ka inspireerivad ja innovaatilised.

Loe ka: Horoskoop – Neljapäev 9 november 2023

Kehv päev

  • Sõnn

Sõnnidel võib olla keeruline päev, kui nad tunnevad end stressis või ülekoormatuna. Neil võib olla raske keskenduda või teha otsuseid. Nad võivad olla ka kriitilised iseenda suhtes ja teiste suhtes.

  • Lõvi

Lõvidel võib olla keeruline päev, kui nad tunnevad end üksikuna või isoleerituna. Neil võib olla raske oma emotsioone väljendada või teistega suhelda. Nad võivad olla ka domineerivad ja nõudlikud.

  • Skorpionid

Skorpionidel võibolla keeruline päev, kui nad tunnevad end ebakindlana või kahtlevana. Neil võib olla raske usaldada teisi või oma otsuseid. Nad võivad olla ka salakavalad ja manipuleerivad.

Vaata ka:

942856 10153458474087810 889234364295162234 n

SEB-s saab kogutud mündid kanda tasuta arvelduskontole

SEB-s saavad kõik erakliendid 28. veebruarist – 13. märtsini tuua kogutud mündid Tallinna Tornimäe ja

kaja kallas

Peaminister Kaja Kallas Pariisis: Ukraina abistamiseks tuleb tegutseda nüüd ja kohe

Peaminister Kaja Kallas osales eile Prantsusmaa president Emmanuel Macroni kutsel Pariisis toimunud valitsus- ja riigijuhtide

error: Sisu on kaitstud!