Erakorralised uudised
taroskoop minuaeg.com

Taroskoop – Neljapäev, 7. märts 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill)

Kaart: Keiser

Tähendus: Täna on hea päev, et võtta juhtimine enda kätte ja oma eesmärkide poole püüelda. Sa oled energiline ja motiveeritud, seega kasuta seda ära!

Sõnn (20. aprill – 20. mai)

Kaart: Armastajad

Tähendus: Täna on hea päev, et keskenduda oma suhetele. Võid tunda end eriti emotsionaalsena ja tundlikuna, seega ole oma lähedastega avameelne ja aus.

Kaksikud (21. mai – 20. juuni)

Kaart: Vanker

Tähendus: Täna on hea päev, et liikuda edasi ja uusi asju proovida. Sa oled uudishimulik ja inspireeritud, seega ära karda oma mugavustsoonist välja astuda.

Vähk (21. juuni – 22. juuli)

Kaart: Karikad

Tähendus: Täna on hea päev, et hoolitseda enda eest ja oma emotsioonidega tegeleda. Võid tunda end eriti väsinuna ja tundlikuna, seega võta aega puhkuseks ja lõõgastumiseks.

Lõvi (23. juuli – 22. august)

Kaart: Sauad

Tähendus: Täna on hea päev, et keskenduda oma tööle ja kohustustele. Sa oled organiseeritud ja produktiivne, seega kasuta seda aega, et asju tehtud saada.

Neitsi (23. august – 22. september)

Kaart: Mõõgad

Tähendus: Täna on hea päev, et olla analüütiline ja teha olulisi otsuseid. Sa oled selge mõistusega ja kaalutletud, seega kaaluge kõiki aspekte enne tegutsemist.

Kaalud (23. september – 22. oktoober)

Kaart: Mündid

Tähendus: Täna on hea päev, et keskenduda oma rahalisele olukorrale ja investeeringutele. Sa oled praktiline ja ettenägelik, seega planeeri oma tulevikku targalt.

Skorpion (23. oktoober – 21. november)

Kaart: Surm

Tähendus: Täna on hea päev, et lasta lahti vanadest asjadest ja alustada uut. Sa oled valmis muutusteks, seega ära karda neid vastu võtta.

Ambur (22. november – 21. detsember)

Kaart: Mõõdukus

Tähendus: Täna on hea päev, et leida tasakaalu oma elus. Sa oled harmooniline ja rahulik, seega naudi seda energiat.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Kaart: Kuraditorn

Tähendus: Täna on hea päev, et ületada takistusi ja saavutada oma eesmärke. Sa oled vastupidav ja sihikindel, seega ära anna alla!

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Kaart: Täht

Tähendus: Täna on hea päev, et olla lootusrikas ja unistada oma tulevikust. Sa oled inspireeritud ja loominguline, seega lase oma kujutlusvõimel lennata.

Kalad (19. veebruar – 20. märts)

Kaart: Kuupaiste

Tähendus: Täna on hea päev, et olla intuitiivne ja usaldada oma tundeid. Sa oled tundlik ja empaatiline, seega kasuta seda energiat, et teistega ühendust luua.

Vaata ka:

Blue Breaking News YouTube Channel Art

Sel suvel kandideeris SEB praktikaprogrammi Youth LAB 2374 noort

Sel suvel tähistas SEB juba seitsmendat aastat, mil alustas noorte praktikaprogramm Youth LAB, mis  pakub

Blue Breaking News YouTube Channel Art

Maksekeskus AS sai krediidivahendaja tegevusloa

Finantsinspektsioon andis esmaspäeval, 22. juulil Maksekeskus AS-le krediidivahendaja tegevusloa, mis annab ettevõttele õiguse vahendada tarbijale