Wednesday , 24 July 2024
Erakorralised uudised
horoskoop

Horoskoop – Neljapäev, 7. märts 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill)

Täna on hea päev, et keskenduda oma eesmärkidele ja ambitsioonidele. Võid tunda end eriti energilisena ja motiveerituna. Kasuta seda energiat ära, et asju tehtud saada!

Sõnn (20. aprill – 20. mai)

Täna on hea päev, et suhelda oma lähedastega. Võid tunda end eriti emotsionaalsena ja tundlikuna. Kasuta seda aega, et oma tundeid jagada ja lähedastega sügavamat sidet luua.

Kaksikud (21. mai – 20. juuni)

Täna on hea päev, et olla loominguline ja uudishimulik. Võid tunda end eriti inspireerituna ja ideederikkana. Kasuta seda aega, et uusi asju proovida ja oma horisonte laiendada.

Vähk (21. juuni – 22. juuli)

Täna on hea päev, et hoolitseda enda eest ja puhata. Võid tunda end eriti väsinuna ja kurnatuna. Kasuta seda aega, et lõõgastuda ja oma akusid laadida.

Lõvi (23. juuli – 22. august)

Täna on hea päev, et suhelda oma sõprade ja perega. Võid tunda end eriti seltskondlikuna ja energilisena. Kasuta seda aega, et lähedastega aega veeta ja lõbutseda.

Neitsi (23. august – 22. september)

Täna on hea päev, et keskenduda oma tööle ja kohustustele. Võid tunda end eriti organiseerituna ja produktiivsena. Kasuta seda aega, et asju tehtud saada ja oma eesmärke saavutada.

Kaalud (23. september – 22. oktoober)

Täna on hea päev, et olla romantiline ja flirtida. Võid tunda end eriti atraktiivsena ja enesekindlana. Kasuta seda aega, et oma võlu kasutada ja uusi inimesi kohata.

Skorpion (23. oktoober – 21. november)

Täna on hea päev, et olla introspektiivne ja mõtiskleda oma elu üle. Võid tunda end eriti emotsionaalsena ja tundlikuna. Kasuta seda aega, et oma tundeid uurida ja ennast paremini tundma õppida.

Ambur (22. november – 21. detsember)

Täna on hea päev, et reisida ja uusi asju kogeda. Võid tunda end eriti seiklushimulisena ja uudishimulikuna. Kasuta seda aega, et oma mugavustsoonist välja astuda ja maailma avastada.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Täna on hea päev, et keskenduda oma rahalisele olukorrale ja investeeringutele. Võid tunda end eriti praktilisena ja ettenägelikuna. Kasuta seda aega, et oma tulevikuks planeerida ja oma rahalisi eesmärke saavutada.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Täna on hea päev, et olla humanitaarne ja aidata teisi. Võid tunda end eriti kaastundlikuna ja hoolivana. Kasuta seda aega, et maailmas positiivset muutust teha.

Kalad (19. veebruar – 20. märts)

Täna on hea päev, et olla loominguline ja unistada. Võid tunda end eriti inspireerituna ja fantaasiaküllana. Kasuta seda aega, et oma loovust väljendada ja oma unistusi ellu viia.

Vaata ka:

Blue Breaking News YouTube Channel Art

Valitsus andis Riigikogu ees ametivande

Valitsus andis täna Riigikogu ees ametivande ja astus ametisse. Suulise ametivande andis peaminister Kristen Michal

Blue Breaking News YouTube Channel Art

Transpordiameti ja Politsei- ja Piirivalveameti Pärnu jõe ühisreid tuvastas mitmeid rikkumisi

Transpordiameti väikelaevade üksuse inspektorid tegid koos Politsei- ja Piirivalveameti veepatrulliga eelmisel laupäeval Pärnu jõel ühisreidi