Erakorralised uudised
140758623 3773581796054420 4109557624581475388 n

Tänu uutele piirangutele augustis, jääb Intsikurmu festival 2021 ära.

Tänu uutele piirangutele augustis, jääb Intsikurmu festival 2021 ära.

Allikas: FB: Intsikurmu Festival

Tere, hea Intsikurmu sõber! ????
Viimane nädal on näidanud meile kõigile, et juba eelmisest aastast kogu maailma kimbutanud viirus ei ole kuhugi kadunud. Oleme praeguseks hoolimata kõikvõimalikest abinõudest jõudnud ühiskonnana lausa halvemasse seisu, kui olime aasta tagasi samal ajal. Esmaspäevast, 2. augustist hakkavad kehtima Vabariigi Valitsuse korraldused, mis puudutavad otseselt ka Intsikurmu festivali.
Oleme oma tegusa meeskonnaga ka nende piirangute tingimustes otsinud võimalusi, et pakkuda seda erakordset elamust, mida ikka oled Intsikurmust leidnud. Kuid peame tõdema, et sellisel kujul, nagu me soovime festivali korraldada, ei ole seda tänavu võimalik teha: see ei oleks see festival, mida igatsed. Lisaks on viimased päevad näidanud, et viirus levib endiselt jõuliselt. Nendel põhjustel peame kurbusega tõdema, et sellel aastal jääb Intsikurmu festival ära. Rõõmusõnum on see, et kui me kõik käitume hoolivalt, siis näeme Põlvas juba 2022. aasta 5. ja 6. augustil.

Sinu pass, olgu ta ostetud kasvõi juba 2019. aastal, kehtib jätkuvalt ning saad sellega nautida Intsikurmu imet 2022. aastal. Kui soovid oma piletiraha tagasi saada, siis anna sellest teada 14 päeva jooksul www.ticketer.ee/refund. Oleme väga tänulikud, kui jääd meiega ning oled juba soetatud passi valmis realiseerima järgmisel aastal. Intsikurmu on tulnud, et jääda, ta ei kao kuhugi. Üheskoos sinuga, hea Intsikurmu sõber, loodame selle keerulise aja üle elada.

Aitäh, et oled meiega! Hoiame üksteist ning õpime koos selle viirusega maailmas elama nõnda, et ükski pidu ei jääks pidamata, sõber ei jääks nägemata ning muusika ja kunst saaksid meie hinge Intsikurmu metsapargis paitada veel pikkade aastate jooksul! Kohtume järgmisel suvel!
Heade soovidega
Intsikurmu festivali meeskond

Vaata ka:

armastushorokoopminuaeg.com

Armastuse horoskoop – Esmaspäev 27 mai 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill): Täna on sinu armuelu täis kirge ja spontaansust. Oled

taroskoop minuaeg.com

Taroskoop Esmaspäevaks, 27. Mai 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill) Kaart: Võlurit Tänane päev annab Jäärale jõudu ja motivatsiooni.