Neljapäev , 25 aprill 2024
Erakorralised uudised
horoskoop

Tänane horoskoop, 25. september 2023

Jäär

Täna on hea päev, et keskenduda oma loomingulisele poolele. Sul on palju ideid ja inspiratsiooni, nii et ära karda neid jagada teistega. Võid leida ka uusi võimalusi oma loomingulise väljenduse jaoks.

Sõnn

Täna on hea päev, et keskenduda oma suhtetele. Veeda aega oma lähedastega ja näita neile, kui palju sa neid armastad. Võid ka teha kellelegi kingituse või korraldada üllatuse.

Kaksikud

Täna on hea päev, et õppida midagi uut. Võid minna kooli, võtta osa kursusest või lihtsalt lugeda raamatut. Mida rohkem tead, seda targemaks sa muutud.

Vähk

Täna on hea päev, et tegeleda oma vaimse tervisega. Leia aega lõõgastumiseks ja meditatsiooniks. See aitab sul stressi vähendada ja keskenduda sellele, mis on sinu jaoks oluline.

Lõvi

Täna on hea päev, et keskenduda oma karjäärile. Võid teha mõned olulised sammud oma eesmärkide saavutamiseks. Ära karda riskida ja astuda välja oma mugavustsoonist.

Neitsi

Täna on hea päev, et tegeleda oma tervisega. Mine arsti juurde kontrolli või alusta tervislikku elustiili. See aitab sul end paremini tunda ja oma elu pikendada.

Kaalud

Täna on hea päev, et tegeleda oma rahaasjadega. Tee mõned investeeringud või säästa raha tulevikuks. See aitab sul olla kindlam oma tuleviku suhtes.

Skorpion

Täna on hea päev, et tegeleda oma isiklike suhetega. Veeda aega oma pere ja sõpradega. See aitab sul tugevdada oma sidemeid nendega.

Ambur

Täna on hea päev, et reisida või uute inimestega kohtuda. Mine välja ja ela elu! See aitab sul avastada uusi asju ja laiendada oma silmaringi.

Kaljukits

Täna on hea päev, et teha mõned olulised otsused. Ära karda mõelda pikaajaliselt. See aitab sul luua tugeva aluse oma tulevikuks.

Veevalaja

Täna on hea päev, et tegeleda oma loomingulise poolega. Võid kirjutada lugu, luua kunsti või lihtsalt mõelda välja uusi ideid. See aitab sul end väljendada ja oma andeid kasutada.

Kalad

Täna on hea päev, et tegeleda oma vaimse tervisega. Leia aega lõõgastumiseks ja meditatsiooniks. See aitab sul stressi vähendada ja keskenduda sellele, mis on sinu jaoks oluline.

Vaata ka:

minuaeg.com uudised

NB! Internetis müüdavad isetehtud sõidukite numbrimärgid on ebaseaduslikud

Transpordiametini on üha enam jõudnud infot liikluses olevatest sõidukitest, millel kasutatakse keelatud numbrimärke. Samuti on

minuaeg.com uudised

Tiibeti toetusrühm külastab ametlikul visiidil dalai-laamat

Riigikogu Tiibeti toetusühma delegatsioon kohtub Indias Dharhamsalas dalai-laama Tenzin Gyatso, Tiibeti eksiilvalitsuse ning tiibetlaste pagulaskogukonnaga. 

error: Sisu on kaitstud!