Teisipäev , 23 aprill 2024
Erakorralised uudised
pohja tallinn
Kuvatömmis Youtube

Põhja-Tallinn andis välja skandaali ajel sündinud loo “Ha-Ha-Ha”

Ansambel Põhja-Tallinn andis reedel lahvatanud skandaalis ajendatult välja uue loo.

“No eile reaalselt ükskõik, kuhu läksid, siis ainult sellest räägiti. Äärmiselt loll olukord ja see pidev skandaalide järgne vassimine on nii massive,” selgitab Risto Vürts loo sünni tagamaid.

“Me ei ole mingid hukkamõistjad. Kõik need järjestikused skandaalid on lihtsalt nii ajuvabalt naljakad. Laias laastus, las igaüks elab nii nagu tahab, aga ei ole mõtet siin vahepeal jahuda mingist headuse inspireerimisest, mustrite murdmisest, null tolerantsist alkoholile, suitsule jm, kui tegelikkus on täiesti teine. Julged teha, julge tunnistada, muud midagi,” selgitab mees lisaks.

Brigitte avaldas loo kohta ka eile ise Instagramis arvamust, sõnades, et tema arvates see catchy pole. “Pur Mudd oli omal ajal geniaalne,” annab Brigitte loole 2 punkti 10st. Kuula ja kirjuta kommentaaridesse, mitu punkti sina annaksid sellele?

 

allikas: sky.ee

Vaata ka:

minuaeg.com uudised

NB! Internetis müüdavad isetehtud sõidukite numbrimärgid on ebaseaduslikud

Transpordiametini on üha enam jõudnud infot liikluses olevatest sõidukitest, millel kasutatakse keelatud numbrimärke. Samuti on

minuaeg.com uudised

Tiibeti toetusrühm külastab ametlikul visiidil dalai-laamat

Riigikogu Tiibeti toetusühma delegatsioon kohtub Indias Dharhamsalas dalai-laama Tenzin Gyatso, Tiibeti eksiilvalitsuse ning tiibetlaste pagulaskogukonnaga. 

error: Sisu on kaitstud!